Dünyaca ünlü marka Türkiye’deki parfüm fiyatlarını indirdi! Erkekler kaçırmasın!

Erkeklerin olmazsa olmaz aksesuarı parfümdür diyebiliriz. Malum ülkemizde parfüm fiyatları biraz absürt düzeylerde. O denli ki ortalama bir parfüm bile 2000 TL ve üzeri fiyatlardan satılıyor. Hatta AVM’deki mağazalarda parfüm fiyatları değişik bir halde 4000 TL’nin de üzerine çıkıyor. Neyse ki vakit zaman karşımıza çıkan kampanyalar sayesinde ucuza parfüm almak mümkün olabiliyor.

Malum erkek parfümleri genel olarak 50 ml ya da 100 ml olarak satılıyor. Daha çok talep gören ambalajın 50 ml’lik olduğunu söyleyebiliriz. Pekala 200 TL altına kokusu uzun müddet gidebilecek bir parfüm almak mümkün mü? Çabucak cevaplayalım. Evet.

Dünyaca ünlü marka Türkiye’deki parfüm fiyatlarını indirdi! Erkekler kaçırmasın!

Hali hazırda Bargello’nun en çok tercih edilen parfümü (576 Edp Woody) indirime girmiş durumda. Hem de o denli bu türlü bir indirim değil. Geçtiğimiz günlerde bu parfümün fiyatı aslında düşmüştü. Artık ise bu indirime ek bir indirim daha geldi. Dilerseniz parfümün satış sayfasına aşağıdan göz atabilirsiniz.

İndirime giren 576 Edp Woody erkek parfümünün satış sayfası için tıklayın

Bu parfüm bilhassa günlük kullanımlar için ülkü diyebiliriz. Hem kokusu çok ağır değil. Hem de 10 saati aşkın bir mühlet tesiri devam ediyor. Hasebiyle günlük kullanımda tercih edeceğiniz bir koku olabilir.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)