Hayvanat bahçesinde aslanla şakalaşan adamın hüzünlü sonu! İşte o anlar

Hayvanat bahçesi bildiğiniz üzere tehlikeli bir yer. Bu üzere yerlerde saçma hareketlerde bulunmamak lazım. Ayrıyeten haberimizin başında belirtelim. Bu adamın son hali sahiden de çok korkunç. İmgeler kimi okurlarımıza ziyadesiyle rahatsızlık verebileceğinden ötürü bunları sayfamıza koyamadık. Yeniden de ben bu imajları görmek istiyorum diyorsanız fotoğraflara buraya tıklayarak haberin kaynağından ulaşabilirsiniz. 

Bildiğiniz üzere hayvanat bahçeleri günde milyonlarca ziyaretçiye mesken sahipliği yapıyor. Ancak birtakım bireyler var ki burada cümbüşün dozunu aşarak canlarını tehlikeye atabiliyor. Her yıl bu türlü olaylara şahit kalıyoruz. Lakin ABD‘de yaşanan bu son olay sahiden de müthiş. Pekala hayvanat bahçesinde aslanla şakalaşan adamın başına ne geldi? Durumu ne? İşte ayrıntılar.

Hayvanat bahçesinde aslanla şakalaşan adamın hüzünlü sonu! İşte o anlar

ABD‘de yer alan mahallî bir hayvanat bahçesinde inanılmaz bir olay meydana gelmiş. 32 yaşında olduğu söylenen John Miller isimli bir adam, geçtiğimiz gün bu havyanat bahçesini ziyarete gitmiş. Lakin cümbüşün dozunu kaçıran adam, aslanların olduğu bölgeye inmeye çalışmış. İndikten sonra da aslanlarla oynamaya başlamış.

Oradaki ziyaretçiler çığlık çığlığa yardım çağırmaya koşarken adam hiç aldırış etmemiş. Oynamaya devam etmiş ama akabinde dişi aslanlar gelmiş. Dişi aslanlar da adama saldırmaya başlayınca ortalık uygunca karışmış.

Ardından acil servisler süratlice gelmiş, lakin iş işten geçmiş. Miller‘ın hayatı, inanılmaz bir düşüncesizlik sonucu erken sona ermiş.

Bu olayın müthiş imajları de artık sosyal medyada yayılmaya başladı. Görenler sahiden de olayın çok korkunç olduğunu söylüyor. Üstte belirttiğimiz üzere bu sebepten ötürü imajları sayfamıza koyamadık. 

Bu olay, yırtıcı yaşama hürmet göstermenin ve hayvanat bahçelerini ziyaret ederken güvenlik kurallarına her vakit uymak gerektiğini hatırlatıcı bir örnek olarak hizmet ediyor. John Miller‘ın başına gelenler, bu kritik kuralları ihmal etmenin ve bakımlarındaki yabanî hayvanları küçümsemenin sonuçlarına dair bir ihtar niteliği taşıyor. Bakalım ilerleyen günlerde ne üzere olaylarla karşılaşacağız…

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)