İş insanı Oğuzhan Arslan’dan Menajerlik Dalına Bomba Üzere Bir Proje : MBall

Hollandalı Menajerlik Şirketi SFSE ile çalışan iş insanı Oğuzhan Arslan, muvaffakiyetlerini dünyanın en değerli futbol merkezi ülkelerindeki kıymetli irtibatlarıyla duyurmuş ve yalnızca Türkiye’de değil, Milletlerarası Futbol topluluğunda kendine değerli bir yer edinmiş durumda.

“Çok Konuşulacak Proje: MBall”

Menajerlik dalındaki muvaffakiyetlerini yeni bir düzeye çıkarmaya karar veren başarılı iş insanı Oğuzhan Arslan, günümüz futbol dünyasını en düzgün halde tahlil ederek yeni jenerasyon bir futbol menajerliği kurmayı planlıyor. MBall ismini verdiği bir uygulama inşa edecek olan Arslan, büsbütün fiyatsız bir halde dünyanın her yerinden beşerler bunu telefonlarına indirerek yeteneklerini sergileyecek ve en kolay düzeylerdeki mahalle maçları için uygulama üzerinden diyalog kurarak kadrolar oluşturabilecekler. Bunların yanı sıra daha kolay düzeylerde olmalarına karşın transfer ve kiralama üzere opsiyonlardan yararlanabilecekler. Uzun lafın kısası, hem genç yetenekler kendi bedellerini kendileri yaratacak hem de menajere gereksinim duymadan hayallerine yükselebilecekler.

”Efsaneler Doğuyor”

Ekvador, Kolombiya, Brezilya ve Peru üzere ülkelerin futbol topluluğunda son derece tanınan ve bu devletler tarafından desteklenen Oğuzhan Arslan, 2025 sonlarına yanlışsız bitmesini hedeflediği bu projesine milyonlarca dolar yatırım yaptı. Arslan, MBall ile futbol dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor ve projesine çok güveniyor.

Oğuzhan Arslan Kimdir?

Oğuzhan Arslan, 10.09.1991 tarihinde Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimini Pamukkale Üniversitesi’nde tamamlayan Arslan, üniversite yıllarında iş hayatına atılmıştır. Ticari faaliyetlerinin yanı sıra, futbol menajerliği istikametiyle de Türkiye’de Muhteşem Lig ekiplerine bir çok yıldız oyuncuyu kazandırmıştır.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)