Samsung’dan farklı hamle! Eski aygıtlarını tekrardan satışa sunmayı planlıyor

Samsung’un geçmişte piyasaya sürdüğü iki eseri yine piyasaya sürmeye hazırlandığı konuşuluyor. Şirketin bu atılımı, daha evvel de emsal eserlerle yapılan yine lansmanların bir devamı niteliğinde. Emniyetli kaynaklardan Roland Quandt’a nazaran, tekrar piyasaya sürülecek olan eserler ortasında yaklaşık dört yıl evvel piyasaya sürülen bir tablet ve neredeyse üç yaşında bir akıllı saat bulunuyor. Bu aygıtlar Galaxy Tab S6 Lite ve Galaxy Watch 4 olarak biliniyor. Quandt, kelam konusu eserlerin isimlerinde ‘2024’ ibaresinin yer alacağını belirtiyor ki bu da daha evvel yine lansmanı yapılan aygıtlarla birebir markalama stratejisini takip ediyor.

Galaxy Tab S6 Lite’ın ikinci defa tekrar piyasaya sürülmesi kelam konusu olacak. Tablet birinci olarak 2020’de Exynos 9611 yonga seti ile piyasaya sürülmüş ve 2022’de Qualcomm Snapdragon 732G ve Snapdragon 720G yonga setleri ile tekrar piyasaya sürülmüştü. Öte yandan, Galaxy Watch 4‘ün özgün lansmanı 2021 yılında gerçekleşmişti ve 2024 sürümü bu eserin birinci yine lansmanı olacak.

Samsung’dan enteresan hamle! Eski aygıtlarını tekrardan satışa sunmayı planlıyor

Yakında piyasaya sürülecek olan modellerin özelliklerinde rastgele bir değişiklik olup olmayacağı şu an için bilinmiyor. 2020’den 2022’ye Galaxy S20 FE’nin birebir özelliklerle piyasaya sürülmesi üzere, bu modellerin de donanım açısından bir değişiklik göstermeyebileceği düşünülüyor. Lakin, aygıtların katiyetle daha yeni bir yazılımla piyasaya sürüleceği bekleniyor.

Eğer beklemek istemiyorsanız, Amazon üzere sitelerden en yeni Galaxy Watch 6 serisini edinebilirsiniz. Samsung’un bu yine lansman stratejisi, eski modelleri yeni tutarak kullanıcılara daha fazla seçenek sunmayı amaçlıyor üzere görünüyor. Bu strateji, birebir vakitte şirketin sürdürülebilirlik maksatlarıyla de uyumlu olabilir, çünkü daha az atık üretilmesine ve kaynakların daha verimli kullanılmasına imkan tanıyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)