Wanda Nara’dan üzen haber! Kanser olduğunu açıkladı!

Galatasaraylı taraftarların sevgilisi Mauro Icardi’nin eşi ve menajeri Wanda Nara, dönem başında rahatsızlığı sebebiyle hastaneye kaldırılmıştı. Uzun müddet tedavi gören Wanda için bir dizi test uygulanmış lakin sonuçlarla ilgili rastgele bir açıklama yapılmamıştı. Fakat yaz devrinde yaşananların akabinde Wanda Nara’nın yaptığı yeni bir açıklama, sevenlerini üzdü.

Wanda Nara makus haberi verdi

Hastalığıyla ilgili sonunda konuşan Wanda Nara, Arjantin basınına kıymetli açıklamalarda bulundu. Wanda, “Ben lösemiyim. Birinci başlarda ‘Bende bir şey var’ diyordum, sonra ona hastalık demeyi başardım. Artık de ismini koydum” sözlerini kullandı. Tedavi süreciyle ilgili de konuşan hoş yıldız, “Her hafta Fundaleu’dan hekimim Dr. Miguel Pavlovsky’ye gönderilen testlerim var. Ayrıyeten hastalığın seyrine nazaran değişen bir tedavi görüyorum. Her hafta sonuçları almaya gittiğimde nefesim kesiliyor.” tabirlerini kullandı.

Wanda Nara’nın bu açıklamları sonrasında Galatasaraylı taraftarlar Instagram yorumlarında yengelerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Bazıları ise bu durumun Icardi’yi olumsuz etkilemesinden korkuyor. Fakat şunu belirtmekte yarar var ki Wanda bir müddettir esasen tedavi görüyor ve Icardi’nin bu hastalığı bilmemesi zati imkansız. Mauro Icardi’nin eşiyle bir arada ulusal ortada tekrar Arjantin’e gitmesi ve kendisine moral kaynağı olması bekleniyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)