Anime ruhunu taşıyan AI Limit dört yıl sonra etkileyici bir oyun tanıtım görüntüsüyle geri döndü

Bu video, oyunun derin öyküsü ve varlıklı dünya dizaynına dair ipuçları sunarken, aksiyon dolu savaş mekaniklerini de gözler önüne seriyor, oyuncuları bu eşsiz maceraya davet ediyor.

Anime tesirindeki Souls-benzeri oyunlar ortasında AI Limit, sanat tarafıyla dikkat çekiyor ve bu alandaki sayıları artırmaya hazırlanıyor. Yakında çıkacak olan oyun için yayınlanan yeni tanıtım görüntüsü, çeşidin içine renkli ve şık bir giriş yapmayı vaat ediyor. Korkutucu boss savaşları, evvelden belirlenmiş hücum desenleri ve çeşitli tehditlere karşı ustalaşılacak geniş bir silah arşivi bu oyunda yer alıyor.

İnsanlığın ekolojik felaketler ve savaşlar nedeniyle neredeyse yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı bir kıyamet sonrası dünyada geçen oyun, hayatta kalanlar için durum, Çamur ismi verilen gizemli bir unsur gezegeni aşındırmaya başladığında daha da kötüleşiyor. Gizemli bir teknoloji tarafından yaratılan ve Bladerlar olarak isimlendirilen yeni bir ömür formu olan Arrisa olarak, bu ıssız toprakta yolunuzu bulmanız, medeniyetin yok oluşunun gerçek nedenini araştırmanız ve karşınıza çıkan çeşitli canavarlar ve işverenler tarafından delinip geçirilmekten kaçınmanız gerekecek. Birtakım işveren savaşları inanılmaz derecede kuvvetli görünüyor lakin en azından onlarla yüzleşirken kullanacağınız şık yetenekleriniz olacak. Karıştırıp ustalaşmanız gereken geniş çeşitlilikte silahlar, ekstra güçlü taarruzlar gerçekleştirmenizi sağlayan Senkronizasyon Oranı oyun mekaniği ve ataklarınızı onlarca büyü ile güçlendirebilme imkanı sizi bekliyor.

AI Limit, 2019’da PS4 için, Çinli geliştiricilerin küresel pazara girişlerini desteklemeyi amaçlayan PlayStation China Hero Project’in ikinci dalgasının bir modülü olarak duyuruldu.

O vakitten bu yana birçok şey değişti ve uzun bir geliştirme sürecinin akabinde AI Limit, 2024 yılında PS5 ve PC için piyasaya sürülecek.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)