Apex Legends’ın Yeni Karakteri Conduit İle Tanışın

Apex Legends’ın karakter takımı, 19. dönem ile bir kere daha büyüyecek. Conduit isimli yeni karakterin birinci görüntüsünü yayınlayan geliştirici, her vakit olduğu üzere bizleri karakterin “doğuş” kıssasına götürüyor. Conduit’in geçmişinde de Titanfall dünyası ile olan ilişkisini görüyoruz.

Videoda, karakterimizin yaşadığı köyün dev Titan’lar tarafından hücuma uğradığını görüyoruz. Conduit ve ablasının hayatını ise Monarch Titan’ı kurtarıyor. En başta rakiplerini alt etmeyi başaran Monarch pilotu, daha sonra ataklara yenik düşüyor. Köyü kurtarmak için ise kendisini havaya uçurmaya karar veriyor.

Conduit’in öyküsü ise yıllar sonra bu patlamanın olduğu yere gitmesi ile başlıyor. Radyasyondan etkilenen karakterimiz, Apex oyunlarına katılmaya karar veriyor.

Maalesef Conduit’in yetenekleri hakkında elimizde net bir bilgi yok. Ancak sızıntılara nazaran yeni karakterimiz kalkan ve healing özellikleri ile ön plana çıkacak. 31 Ekim’de başlayacak yeni döneme kadar Respawn’ın karakterin tüm ayrıntılarını paylaşmasını bekliyoruz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)