Call of Duty: Çağdaş Warfare 3 ve Warzone İçin 2. Dönem Ayrıntıları Paylaşıldı

Activision, Call of Duty: Çağdaş Warfare 3 için 2. Dönem içeriğine ait detayları ve oynaması fiyatsız Call of Duty: Warzone için gelecek güncellemeleri duyurdu. 2. Dönem her iki oyunda da 7 Şubat tarihinde başlayacak.

Modern Warfare 3 ve Warzone’un 2. Dönem içeriğini duyuran blog yazısına nazaran, Çağdaş Warfare 3 için oyuna üç adet büsbütün yeni 6v6 çok oyunculu harita (Departures, Stash House ve Vista) ile Call of Duty: Vanguard’dan (Das Haus) yine düzenlenmiş bir harita gelecek. Ayrıyeten 2. Dönemde (Operation Tin Man) yeni bir War çok oyunculu haritası da sunulacak.

Modern Warfare 3’teki Zombies modu, Dark Aether öyküsüne 2. Dönemin ortasında yeni bir kısımla birlikte sizin ve arkadaşlarınızın ikinci bir boyutlar ortası çatlakla uğraşmanız gereken öbür bir kıssa misyonuyla birlikte geliyor.

Warzone’un 2. Dönemi, oyuncuların göz atabileceği 11 farklı ilgi noktasıyla Fortune’s Keep Island kale ortamını geri getiriyor. Adada ayrıyeten, ortama bağlı olarak araçların karşıya geçmesi yahut aşağıya inmesi için genişleyip geri çekilebilen üç adet uzatılabilir köprü bulunuyor.

Ek olarak, Warzone 2. Dönemde oynanabilir yeni bir operatör de yer alacak: King County Şerif Yardımcısı Rick Grimes. Yani, The Walking Dead çizgi romanlarının ve dizilerinin birçoklarının ana karakteri. Oyun içi Tracer Pack: The Walking Dead’i satın alırsanız çizgi roman ve dizideki öbür bir karakter olan Michonne’a da erişebileceksiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)