Death Stranding 2: On The Beach Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Hideo Kojima, 1 yıldan uzun müddet evvel Kojima Production’ın Sam Porter Bridges’ın öyküsünü devam ettirecek Death Stranding’in devamı oyunu üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Artık ise State of Play etkinliğinde Sony ve Kojima Productions, Death Stranding 2: On The Beach’in neredeyse 10 dakikalık diyalog ve aksiyonunu gösteren bir oynanışını gösterdi.

Bir bebeğin ağzından çıkan uzay gemilerinin, diğer dünyaya ilişkin bir elektro gitardan yapılmış üzere görünen şık bir silahın, stop-motion yol arkadaşının ve daha birçok tekinsiz ve doğaüstü düşmanın yer aldığı tuhaf bir fragman ile karşılaşacaksınız.

İlk oyundaki aksiyonlar sayesinde UCA (Amerika Birleşik Şehirleri) bir ortaya gelirken devam oyununda Sam ve birtakım eski arkadaşları, dış bölgelerle irtibat kurmak için bir ortaya geliyor.

Kojima Productions’ın resmi açıklaması şöyle: ” Death Stranding 2: On The Beach’te, UCA’nın ötesinde beşerler ortası ilişki kurma konusunda ilham verici bir misyona çıkın. Sam, yanındaki yoldaşlarıyla birlikte insanlığı yok olmaktan kurtarmak için yeni bir seyahate çıkıyor. Öteki dünyadan gelen düşmanlarla, pürüzlerle ve akıllardan çıkmayan bir soruyla kuşatılmış bir dünyada ilerlerken onlara katılın: Bağlanmalı mıydık? Efsanevi oyun yaratıcısı Hideo Kojima, dünyayı adım adım bir kere daha değiştiriyor.”

Norman Reedus, Léa Seydoux ve Troy Baker devam oyununda rollerini oynamak üzere geri dönerken Elle Fanning, Shioli Kutsuna ve Akademi Ödüllü sinema direktörü George Miller da yeni yüzler olarak onlara katılıyor.

Duvara Karşı ve birçok bağımsız sinemayla tanınan ünlü direktör Fatih Akın da oyunda bir kuklayı canlandırıyor.

Death Stranding 2 başta yalnızca PlayStation 5’e özel olarak duyuruldu ve çıkış tarihi olarak 2025 yılı hedefleniyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)