Diablo 4 1.2.0b Yaması Gerçek Kimlik Saklılığı İle İlgili Sıkıntıları Ele Alıyor

Blizzard, tüm platformlarda 1.2.0b yaması için Diablo 4 düzeltmesini kullanıma sundu. Diablo 4 yaması bilhassa oyuncuların gerçek kimlik kapalılığı ile ilgili telaşlarını gidermeyi hedefliyor.

Bazı oyuncular, ekran paylaşımında istemeden oyuncunun tam isminin gösterilmesi nedeniyle kapalılık konusunda telaş duyuyorlardı. Düzeltme ise bu sorunu ortadan kaldırıyor. Düzeltmenin resmi sürüm notlarında “Oyuncuların Gerçek Kimlik isminin varsayılan olarak Klan menüsünde mahallî olarak görüntülenmesine neden olan sorun düzeltildi” yazıyor.

Diğer düzeltmeler, kararlılık iyileştirmelerinin yanı sıra çeşitli yanılgı düzeltmeleri olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıyeten, Kanlı Savaş Bileti Sezonu’nun yanlışsız ölçüde Platin vermemesi ve Blizzcon Koleksiyonu’ndaki bonus öğelerinin erken verilmesi ve yer tutucu içerik göstermesi ile ilgili bir düzeltme de dahildir. Bu yeni Diablo 4 düzeltmesinin resmi yama notlarını resmi Blizzard forumlarında burada bulabilirsiniz.

Diablo 4 şu anda dünya çapında PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One için mevcut. Oyunun ikinci dönemi olan Season of Blood Battle Pass ise birkaç gün evvel başladı. Blizzard, 2. dönemin lansmanının yanı sıra Diablo 4’ü Steam’de de yayınladı.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)