Epic Games Store’un Sıradaki Fiyatsız Oyunları – Dying Light ve Blazing Sails

Epic Games Store, bu hafta Tunche’nin yanında The Silent Age’i de fiyatsız olarak verirken, önümüzdeki haftayı da 2 oyunla geçirecekleri açıklandı; önümüzdeki hafta bizleri Dying Light Enhanced Edition ve Blazing Sails bekliyor.

Dying Light üzerine uzun uzun konuşmaya gerek yok aslında, esasen gereğince tanınan. Mükafatlar almış, milyonlarca oyuncuya ulaşmış, birtakım oyuncuların onlarca değil yüzlerce saat oynadığı, yeniden de doyamadığı bir zombi oyunu. Öne çıkan özellikleri parkur mekanikleri ve gece-gündüz döngüsünün başarılı bir formda kullanımıydı. Ülkemiz oyuncularının ilgisini çeken bir başka yanı da oyunun Harran isimli bir kentte geçmesi ve birçok karakterin de bize aşina gelecek isimlere sahip olmasıydı. Hasebiyle, ülkemiz özelinde de popülaritesi yüksek bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Enhanced Edition içerisinde oyunun ek paketleri de yer alıyor. Bugüne kadar oynamamış oyuncuları onlarca saatlik keyifli bir macera bekliyor.

Blazing Sails ise, “korsan battle royale’i” olarak tanımlanan bir oyun. 2020 Kasım ayında erken erişime çıktı. Açıkçası benim hayallerimdeki korsan oyunu bu değil, lakin sizin ilginizi çekebilir tahminen.

Bu haftanın oyunları Tunche ve The Silent Age’i 6 Nisan akşamına kadar; önümüzdeki haftanın oyunları Blazing Sails ve Dying Light Enhanced Edition’ı ise, 6-13 Nisan tarihleri ortasında Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)