Epic Games Store’un Sıradaki Oyunları – F.I.S.T. ve Turnip Uzunluk Commits Tax Evasion

Epic Games Store’da bu hafta The Evil Within 2 ve Tandem: A Tale of Shadows fiyatsız olarak verilirken, önümüzdeki haftanın oyunları da F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch ve Turnip Uzunluk Commits Tax Evasion olarak açıklandı.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch; görsel tasarımı çok başarılı ve oynanışı keyifli bir metroidvania oyunu. Kesinlikle talih verilmesi gereken oyunlardan. Epic Games Store, geçtiğimiz yılın sonunda da fiyatsız olarak vermişti. O vakit alamadıysanız, fırsat bir defa daha ayağınıza gelmiş bulunuyor.

Turnip Uzunluk Commits Tax Evasion, belalı bir turp ile aksiyon dolu bir maceraya atıldığımız bir oyun. Bu cümle bile bizi ne kadar absürt bir maceranın beklediğini açıklıyor aslında. Yeniden de emin olmak isterseniz, önümüzdeki hafta göz atabilirsiniz.

Bu haftanın oyunları The Evil Within 2 ve Tandem: A Tale of Shadows’u 2 Kasım akşamına kadar, önümüzdeki haftanın oyunları F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch ve Turnip Uzunluk Commits Tax Evasion’ı ise, 2-9 Kasım tarihleri ortasında Epic Games Store kütüphanenize fiyatsız olarak ekleyebilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)