GTA 6 Fragmanı 5 Aralık’ta Yayınlanacak

Hatırlarsanız geçtiğimiz ayın başlarında Rockstar Games yeni GTA oyununu yani GTA 6’yı resmileştirmiş ve Aralık ayında bir fragman paylaşacağını açıklamıştı. Nihayet fragman için yeni bir duyuru yapıldı ve paylaşılacak tarih netleşmiş oldu.

Rockstar Games, web sitesinde ve toplumsal medya hesaplarında yaptığı bir paylaşımla, GTA 6 için fragmanın 5 Aralık’ta, Türkiye saatiyle 17:00’de yayınlanacağını açıkladı. Böylelikle yeni GTA oyunu için birinci tanıtımı 4 gün sonra gerçekleşmiş olacak.

Şirket, yeniden web sitesi ve toplumsal medya hesaplarında 25. yılı için bir bildiri yayınlamıştı. Kelam konusu bildirinin sonunda, Grand Theft Auto VI için Aralık ayında bir fragman paylaşılacağı duyurulmuştu.

Rockstar Games’in yaptığı açıklamanın tamamı şu halde;

Gelecek ay Rockstar Games’in 25. yılını kutlayacağız. Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz takviyesi sayesinde hakikaten tutkulu olduğumuz oyunları geliştirme fırsatına sahip olduk.

Siz olmasaydınız bunların hiçbiri mümkün olmazdı ve bu seyahati bizimle paylaştığınız için hepinize çok minnettarız.

Rockstar Games, 1998 yılında görüntü oyunlarının da başka cümbüş çeşitleri kadar kültür açısından vazgeçilmez olabileceği fikri üzerine kuruldu ve bu evrimin bir modülü olma gayretlerimizde sevdiğiniz oyunları yarattığımızı umuyoruz.

Aralık ayı başlarında bir sonraki Grand Theft Auto’nun birinci fragmanını yayınlayacağımızı size duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu tecrübeleri sizlerle daha uzun yıllar paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bildiğiniz üzere GTA 5 evvel oyun konsollarına, birkaç yıl ortadan sonra da PC’ye gelmişti. Fakat Rockstar Games’in tıpkı politikayı GTA 6’da uygulaması pek mümkün görünmüyor. Çünkü yeni GTA oyunu, GTA 5’te başlayan Online kurgusu üzerine odaklanacak. Bunun ana desteklerinden biri de şirketin FiveM geliştiricisi Cfx.re’yi satın alması. Rockstar’ın GTA 6 ile birlikte resmi bir RP takviyesi sunacağı beklentisi, oyunun PC’ye de gecikmesiz çıkabileceğini gösteriyor.

Son olarak oyunun çıkış tarihinin de tekrar yayınlanacak fragman ile birlikte açıklanmasını beklediğimizi belirtelim.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)