Harika Mario Wonder’da büyük indirim! Switch’i olanlar kaçırmasın

Eşsiz maceralar ve yenilikçi oyun mekanikleriyle dolu bu başyapıt, artık daha erişilebilir bir fiyatla karşınızda. Bilhassa platform oyunlarına meraklı olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat sunan bu indirim, Super Mario Wonder‘ın varlıklı içeriği ve eğlenceli dünyasını daha geniş bir kitleyle buluşturmayı vaat ediyor.

Super Mario Wonder, Nintendo Switch için piyasaya sürülen, yaratıcılıkla dolu, sonuna kadar sürprizlerle dolu bir yan kaydırmalı platform oyunudur. Tek başına oynamak için şahane bir seçenek olmasının yanı sıra, bir arkadaşınızla birlikte oynamak için de mükemmel bir kanepe kooperatif oyunudur. Şu anda, olağan satış fiyatı olan 60$ yerine, hem Amazon hem de Walmart üzerinden 10$ indirimle 50$’a satın alabilirsiniz. Bence Super Mario Wonder, Üstün Mario World’den bu yana çıkan en düzgün Mario oyunu ve hepsini oynadım. Kayıt için, Mario World benim tüm vakitlerin favori oyunum ve Wonder ona çok yaklaşıyor. Birkaç hafta boyunca eşimle kooperatif oynayarak Mario Wonder’ı bitirdim ve vakit geçirmek için kusursuz bir yoldu. Mutlaka tavsiye ederim. Sırf eğlenceli ve yaratıcı bir oyun değil, tıpkı vakitte neredeyse hiçbir görüntü oyunu serisinin ulaşamayacağı yüksekliklere ulaşıyor. Bayıldım.

Ama bunu yalnızca ben söylemiyorum. 9/10 puan alan Super Mario Wonder incelememizi denetim edin, incelememizde “Super Mario Bros. Wonder, 2D Mario platform oyunları için yeni bir standart belirliyor. Rengarenk, canlı ve sevinçli. Ayrıyeten, düzeyleri kısa bir müddetliğine büsbütün farklı bir şeye dönüştüren iddia edilemez Wonder Tesirleri sayesinde beni daima daha yaratıcı yollarla şaşırtıp keyifli etti” diye yazıldı. Şimdi oynamadıysanız, %17 indirimle yalnızca 50$’a düşürerek muhakkak alınması gereken bir oyun. Muhtemelen pişman olmayacaksınız.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)