Homeworld 3 War Games Demo Sürümü Yayınlandı

Geliştirici Blackbird Interactive, Steam Next Fest kapsamında Homeworld 3 için fiyatsız bir demo sürümü yayınladı. Demo aslında uzay tabanlı gerçek vakitli strateji oyununun War Games moduna bir bakış sunuyor.

Bu co-op temalı mod, RTS özelliklerini kimi roguelite ögelerle da birleştiriyor. Bir dizi rastgele uğraşta öbür yapay zeka gemilerine karşı savaşmak için birlikte çalışan en fazla üç oyuncuyu destekliyor. Siz ve uzay savaşı oyuncu arkadaşlarınız tarafından tamamlanan her çaba, geminizin suratını, silahlarını ve gücünü artırmaya yardımcı olacak yeni Yapıtların kilidini açıyor. Hatta farklı başlangıç filolarının kilidini bile açmanız mümkün.

War Games demosunda dört farklı harita bulunuyor ve Steam oyuncuları bulut kayıtlarını da kullanabiliyor. Böylelikle kilidi açılmış filoları ve yapıtları demodan sonra tam oyun sunulduğunda oyuna taşıyabileceksiniz. Daha fazla bilgi için Savaş Oyunları SSS sayfasına gidebilirsiniz. Homeworld 3 War Games demosu, Steam Next Fest’in sonu olan 12 Şubat’a kadar Steam’de yayında olacak.

Oyunun tam sürümü 8 Mart’ta Steam’de ve Epic Games Store’da yayınlanacak. Ayrıyeten oyunun Collector’s Edition sürümünü de mevcut ve bunu satın alarak oyunun tam sürümünü 5 Mart’ta oynamanız mümkün hale geliyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)