Indiana Jones and the Great Circle Duyuruldu

Xbox Developer_Direct 2024 aktifliği sırasında birinci kez üç yıl evvel duyurulan Indiana Jones oyununa ait değerli ayrıntılar paylaşıldı. Bethesda Softworks ve MachineGames imzası taşıyan Indiana Jones and the Great Circle üçüncü şahıs ögeler da içeren tek oyunculu bir birinci şahıs oyunu olarak orijinal bir Kamçılı Adam macerası sunacak. Bu ortada baştan söyleyelim; maalesef oyunda seslendirmeyi Harrison Ford değil, ünlü seslendirme sanatkarı Troy Baker yapacak.

Oyun, Raiders of the Lost Ark ve Indiana Jones and the Last Crusade sinemaları ortasında geçecek. Oyuncular, Mısır’a, Himalayalara ve daha fazlasına seyahat etmeyi içeren, global çapta büyük bir arkeolojik gizemi çözmeye çalışan Dr. Jones’un denetimini ele alacak. Natürel ki Indy yol boyunca kimi Nazilerle de savaşmak zorunda kalacak.

Oyun çoğunlukla birinci şahıs bakış açısıyla oynanacak. Bu açıdan Dr. Jones, tabancası ve kendine has kamçısıyla düşmanlarla savaşacak. Oyun, sinematik orta sahneler sırasında yahut Indy’nin duvarın kenarındaki bir boruya tırmanması gerektiğinde yahut misal çeşitte bir müsabaka sırasında üçüncü şahıs bakış açısına geçiş yapacak. Oyuncuların ana kıssanın bir kesimi olmayacak kimi bulmacaları çözme talihine sahip olacağının da altı çiziliyor.

Oyunun 2024 yılı sonlarında Xbox Series X|S konsolları ve PC için çıkması bekleniyor ve birebir vakitte Xbox Game Pass’ta da mevcut olacak.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)