Infinifactory, Epic Games Store’da Fiyatsız Oldu

Epic Games Store geçtiğimiz haftaki LOVE sonrasında artık de bu hafta Infinifactory oyununu fiyatsız olarak dağıtıyor. Oyunun normaldeki fiyatı ise 189 TL.

Ünlü mühendislik bulmaca oyunu geliştiricisi Zachtronics tarafından geliştirilen bu oyunda oyuncular kimi hain eser üretim sınırlarına yardımcı olmak için uzaylılar tarafından kaçırılan bir insan rolünü üstleniyor. Gerekli eserleri oluşturmak için konveyör bantları, kaynak makineleri, iticiler ve sensörlerden oluşan montaj sınırları oluşturmakla görevlendiriliyorsunuz. İşleri mümkün olduğu kadar verimli bir formda tamamlamak, bu uzaylı derebeylerinden kaçmanın bir yolunu bulmanın tek yolu.

Stüdyonun başka hit oyunları SpaceChem ve Infiniminer’ın özelliklerini birleştiren bir sanal alan bulmaca oyunu olduğundan, her sorunu çözmenin birden fazla yolu bulunuyor. Montaj çizgilerinin daha az yer kaplayacak, daha az blok kullanacak ve üretimi en az döngüyle tamamlayacak biçimde optimize edilmesine daha fazla puan veriliyor.

2015 yılında piyasaya sürülen Infinifactory’i önümüzdeki yedi gün boyunca Epic Games Store’dan fiyatsız olarak indirebilirsiniz. 1 Şubat tarihinde verilecek oyun ise Doors-Paradox olacak.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)