Krafton’un The Sims Gibisi Oyunundan Birinci Manzaralar Geldi

Uzun müddettir kendi tipinin doruğunda bulunan The Sims, önemli bir rekabete girmeye hazırlanıyor. PUBG’nin dağıtıcısı olan Krafton, klasikleşmiş serinin rakibi olacak oyununu resmen gösterdi. “inZOI” ismi ile piyasaya sürülecek oyunun tüm ayrıntıları bir epey ilgi cazip.

Busan’da düzenlenen G-STAR 2023 etkinliğinde birinci demosu gösterilen inZOI, inanılmaz gerçekçi görünen grafikleri ile direkt olarak dikkat çekiyor. Görüntü içerisinde karakterlerin “durumlarını” gösteren bir ekran olduğunu da görüyoruz. Tüm karakterler (her seferinde Sim’ler diyesim geliyor) farklı etkinlikler yaparak durumlarını güzelleştirebiliyor.

Videonun ilerleyen kısımlarında karakter yaratma ekranının da hayli ayrıntılı olduğunu görebiliyoruz. Buna ek olarak karakterlerin birbirleri ile etkileşimleri de dikkat cazibeli. Hatta iki karakterin birbirine girdiğini, yumruklaştığını falan bile görebiliyoruz. Tam bir Türkiye simülatörü.

Ayrıca oyun içerisinde kendi konutumuzu de inşa edebileceğiz.

Maalesef şimdilik oyunun çıkış yapacağı platformlar açıklanmadı. Ama inZOI’nin 2024 yılında geleceğini biliyoruz. Sizce The Sims’e rakip olabilecek mi?

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)