Life By You Çıkış Tarihi Bir Sefer Daha Ertelendi

Paradox Interactive, birinci olarak Mart 2023 tarihinde duyurulan The Sims gibisi Life By You oyunu için bir defa daha erteleme kararı aldı. Buna nazaran oyun artık 4 Haziran 2024 tarihinde erken erişime açılacak.

Bunun oyunun çıkışındaki ikinci büyük gecikme olduğunu hatırlatalım. Başlangıçta Life By You’nun Eylül 2023’te erken erişimde çıkması gerekiyordu lakin şirket oyunun çıkışını Mart 2024’e erteledi.

Paradox Interactive web sitesindeki bir gönderide, bu ikinci gecikmenin Life by You’nun toplumsal medya platformlarında oyunculardan ve şirketin oyunu yayınlanmadan evvel oynamasına müsaade verdiği birkaç oyuncudan aldığı geri bildirimlerden kaynaklandığını söyledi.

Her ne kadar erken erişim oyunu olarak etiketlenmiş olsa da Paradox Interactive, “eğlencenizi en çok etkileyecek yanılgıları düzeltmenin vakit alacağını” belirtti. Şirketin geliştirmeyi planladığı başka şeylerden kimilerinin oyunun genel performansı, karakter çizimindeki gelişmeler, daha fazla bina varlığı ve oyunun mod araçlarındaki iyileştirmeler olduğu söz ediliyor.

Paradox ayrıyeten Life Begins Pack’i ve Nightlife Vibes Pack’i yalnızca Life by You’nun ön siparişini veren bireyler için değil, erken erişim başladığında herkese sunmayı planlıyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)