Like A Dragon: Infinite Wealth’te süratli para kazanma yolları

Oyunun sunduğu eşsiz iktisat sistemi içinde zenginliğinize zenginlik katmanın sırlarını açığa çıkarıyoruz. Bu yollar, oyunda ilerlemenizi hızlandıracak ve karakterinizin gücünü artıracak finansal kaynakları maksimize etmenize yardımcı olacak.

Like a Dragon: Infinite Wealth” oyununun birinci kısımlarında Ichiban Kasuga ve grubu nakit para kahrı çekecek. Erken kademelerde para kazanma seçenekleri bol olsa da, bunların birden fazla çok fazla getiri sağlamaz, fakat nakit için tesirli biçimde çalışma ve biraz para biriktirme yolları vardır. İşte “Like a Dragon: Infinite Wealth” oyununda para kazanmanın en düzgün yolları.

Her Şeyi Topla

Like a Dragon: Infinite Wealth”te toplanacak birçok şey var. Bulduğunuz birtakım öğeler, örneğin tabaklar, lokal bir rehinci dükkanında düzgün bir ölçü para edebilir, fakat en büyük yarar burada, elde edilebilecek zanaat kaynakları, sıhhat öğeleri ve hatta silahlar olacaktır. Açık dünyada bu öğeleri toplamak, bilhassa sıhhat öğeleri ve silahlar, bu şeylere para harcamanızı gerektirmeyecek. Öğeler, parlak noktalarda ve yerdeki metal kutularda, çöp kutularında, otomobillerin altında ve hatta okyanusta bulunabilir. Açık dünyayı keşfederken gözlerinizi dört açın.

Dövüş, Dövüş, Dövüş

“Like a Dragon: Infinite Wealth” oyununda rastgele dövüşlerden büsbütün kaçınmak mümkün değil ve düşmanları dövmek yararlı olabilir. Sokaklarda dolaşan düşmanlar en fazla parayı vermese de, bunu artırmanın birkaç yolu var. Birinci olarak, haritanın kuzeybatı kısmında bulunan Tapınağa gidin. Oyunun erken safhalarında, Hawaii etrafında talih toplayıp bunları ödüllerle değiştireceğiniz yer olarak tanıtılır. En erken ödüllerden biri Dövüşlerden kazanılan parayı %0.1 artıran Lucky Money Charm’dır. En büyük artış olmasa da, vakitle fark yaratır.

Hangi dövüşlerin daha fazla para mükafatı vereceğini bilmek de yararlıdır. Çeşitli dövüşler uygundur, lakin özel düşmanlarla yapılan dövüşler, düşman ikonunun üzerinde bir taç işareti ile belirtilir, ekseriyetle çok daha büyük nakit mükafatları sunar. Makul bir düzeye ulaştığınızda, düşmanlar mavi bir düşman ikonuyla gösterilmeye başlar, bu da onların partinizden kıymetli derecede düşük düzeyde olduğunu gösterir. Bu düşmanlarla karşılaştığınızda, neredeyse anında bir zafer başlatma seçeneğiniz olur, bu da olağan para ve XP mükafatlarını almanızı sağlar, esasen fiyatsız para demektir.

Son olarak, oyunun birkaç kısmı içinde Hawaii Zindanı ile tanışacaksınız. Bu zindan, partinizi düzey atlatmak ve içinde büyük ölçüde kaynak bulmak için şahane bir yer sunar. Bunların hepsinin üstüne, ekstra nakit kazanmak için de mükemmel bir yerdir. Zindandaki düşmanlar biraz daha kuvvetli olsa da, onları yenmek için çok daha büyük mükafatlar sunarlar. Zindan boyunca dağılmış birkaç işveren dövüşü de bulunur ve bunları yenmek için epey cömert nakit mükafatları verilir.

Hepsini Yakala

Like a Dragon: Infinite Wealth” oyunundaki çeşitli yan öyküler ve yan etkinlikler olağanüstü mükafatlar sunar, fakat para kazanma kelam konusu olduğunda, Sujimon yolunu izlemek en uygunudur. Bu yan aktiflik 4. kısımda kilidini açar ve temelde bir Pokemon macerasını isteğe bağlı bir yan aktiflik içine sıkıştırır. Bu aktiflikten para kazanmanın birkaç farklı yolu vardır. Birincisi Sujimon baskın savaşlarını yapmaktır, bunlar Hawaii etrafında, muhakkak bir zamanlayıcı üzerinde ayarlanmıştır. Bu baskınlar her vakit, klasik bir savaşta yenmeniz gereken miniboss gibisi bir düşmanı içerir. Bu dövüşlerin nakit mükafatları hayli sağlamdır ve düşmanı kendiniz kullanmak için yakalama bahtı verir.

Para kazanmanın öbür yolu ise eğitmen savaşlarıdır, burada 3’e 3 Sujimon savaşı yaparsınız. Karşılaştığınız İlkokul eğitmenleri yenmek için çok fazla para ödemez, lakin Saklı Dörtlü’nün birincisinden sonra Sujimon’unuzun düzey hududu artırıldığında, daha uygun ödeyen Bronz eğitmenlere karşı çıkabilirsiniz. Sujimon savaşları kendi başlarına bir şey olduğundan, gerçek partinizin düzeyi hakkında endişelenmeden bu yan aktifliği büsbütün ilerletebilirsiniz. Gümüş, Altın ve hatta Platin eğitmenlere ulaşmak, epeyce cömert nakit mükafatları bahtı sunar.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)