Metal Gear Solid Delta: Snake Eater Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Konami, Xbox Partner Preview aktifliği sırasında hayranlarına Metal Gear Solid 3 Snake Eater’ın yeni versiyonu olan Metal Gear Solid Delta: Snake Eater için bir oynanış fragmanı sundu.

Yeni fragman, Big Boss’un yemyeşil yağmur ormanı ortamlarında gizlice dolaştığını ve çeşitli zımnilik taktiklerini gösterdiğini gösteriyor. Snake’in gizlenen bir timsahın yakınındaki bir su kütlesinden geçmek üzere ortamlarda dikkatli bir halde gezindiğini gösteren sahneler, düşmanların yahut yaban hayatının tespit edilmesini önlemek için kapalılığa duyulan muhtaçlığı ortaya koyuyor. Snake’in susturucu takılı bir tabanca kullanarak sessizce rakibini alt etmeye hazırlanması üzere kısa dövüş imajları de görülürken bu, oyuncuların yepyeni oyunun zımnilik ve sızma oyunlarının birçoklarını deneyimleyeceği manasına geliyor. Konami, oynanış görüntüsündeki oyunun tüm ortamlarının Unreal Engine 5’te oluşturulduğunu ve oyun içinde gerçek vakitli olarak yakalandığının altını çiziyor.

Şirket, Çinli stüdyo Virtuos’un yardımıyla Metal Gear Solid Delta’yı geliştiriyor. Oyun, evvelki Metal Gear Solid oyunlarında kullanılan Fox motoru yerine Unreal Engine 5 tarafından destekleniyor.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’te yayınlanacak fakat makul bir tarih şimdi açıklanmadı.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)