Palworld boss’ları tekrar doğuyor mu?

Bu gizemli dünyada karşılaştığınız patronlar, mağlubiyetlerinin akabinde tekrar karşınıza çıkıyor mu, yoksa bir kere mi gayret ediyorsunuz? Oyunun dinamikleri, bu sorunun yanıtını meraklı oyuncular için daha da değerli hale getiriyor.

Palworld’da bir Alfa Pal ile karşı karşıya geldiyseniz ve onu bir Pal Küresine sokmaya çalışırken ezkaza öldürdüyseniz yahut başlangıçta onu yenmek istemiş lakin artık pişmanlık duyuyorsanız, bu soruyu sormuş olmanız olasıdır. Bu eşsiz ve güçlü Pals’lara oyun dünyanızda erişimi kaybetmek istememeniz anlaşılır bir durum. İşte Palworld’da patronların yine doğup doğmadığına dair değerli bilgiler.

Palworld boss’ları yine doğuyor mu?

Palworld’da işverenler yine doğar mı, diye merak ediyorsanız, Alfa Pals’lara erişimi kaybetme konusundaki kaygılarınızı giderelim. Palworld işverenleri tıpkı oyun dünyasında tekrar doğar. Bunu test ettik ve ister daha evvel yakalamış olun ister savaşta yenmiş olun, işverenlerin Palworld’da yine doğduğunu doğrulayabiliriz. Birinci karşılaşmanızın akabinde haritanızda işverenin ismiyle bir işaret belirecek ve birinci savaşı tamamladığınızda, ‘yenildi’ ibaresinin altına bir işaret eklenecek – ancak endişelenmeyin, zira bu onlar için son değil.

Palworld’da işverenlerin yine doğduğu hakikat olsa da, bu çabucak gerçekleşmez; bu yüzden sürecin gerçekleşmesi için sabırlı olmanız gerekecek. Oyuncular, bir işverenle karşılaştıktan sonra gerçek vakitte bir saat geçmesi gerektiğini bildiriyor ve bu mühlet, dünyanızdan çıkıp oyunu kaydedip kapattığınızda duraklatılıyor, bu yüzden bu ortada öbür amaçlarınıza ulaşmak için oynamaya devam edin. Birtakım Alfa Pals’lar yalnızca muhakkak vakitlerde ortaya çıktığı için, onların tekrar belirmesini teşvik etmek için gece yahut gündüz geri gelmeniz gerekebilir. Bir işvereni yakalamaya çalışıyorsanız, etkin olmadıklarında bile pasif hücumlar yapan rastgele bir Pal’a sahipseniz dikkatli olun, zira onları Pal Kürenize sokmaya çalışırken kazara Alfa’yı öldürebilirler.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)