Palworld’da Gümüş ve Bakır Anahtarlar Nasıl Elde Edilir?

Bu anahtarlar, oyunun çeşitli bölgelerinde gizli hazineleri ve kapalı alanları açmanın anahtarını temsil ediyor. Oyuncuların maceraları sırasında karşılaşacakları zorlukları aşmalarına yardımcı olacak bu ögeler, Palworld’un gizemli dünyasını keşfetme tecrübesini zenginleştiriyor.

Palworld’da macera ve keşif dolu seyahatiniz sırasında, yeni Pals yakalayıp kaynak toplarken, sonunda yüksek düzey hazine sandıklarına rastlayabilirsiniz. Bu sandıklar birinci bakışta büyük bir heyecan yaratırken, açmak için gerekli anahtarınız olmadığında heyecanınız süratle yerini hayal kırıklığına bırakabilir. Anahtarlar üç farklı tıpta bulunur: Bakır, Gümüş ve Altın olmak üzere. Bakır ve Gümüş anahtarlar, Altın anahtarlara nazaran daha kolay bulunsa da, elde etmeleri tekrar de kolay değildir. Bu anahtarları elde etmenin iki ana yolu vardır, haydi bu sırları çözelim ve siz de o cazip sandıkları açabilin.

Palworld’da Gümüş ve Bakır Anahtarlar Nasıl Elde Edilir?

Bakır ve Gümüş Anahtarlar elde etmenin birinci yolu, üssünüze yapılan bir baskını muvaffakiyetle savuşturmak olacaktır. Bilhassa Leezpunk Pals’ın dolu olduğu baskınlara odaklanıyoruz. Bu karanlık tip Pals, üssünüze saldırmak için en yaygın tiplerden biridir. Bu Pals’ları yakalamak veya yenmek, her iki çeşit anahtardan birini düşürme talihi sunar, fakat Bakır anahtar daha yaygındır. Ironik bir biçimde, Bakır anahtarlar dünyadaki anahtar gerektirmeyen yaygın sandıkların içinde de bulunabilir.

Gümüş Anahtarlar için, üstte bahsedilen Leezpunk yoluyla bulma bahtınızı artırmak için, Leezpunk Ignis avına çıkabilirsiniz. Bu Pal, volkanik bölgenin batı tarafında, bilhassa kıyı yakınlarında bulunur, bu yüzden peşlerine düşmeden evvel sıcaklığa güçlü bir zırha gereksiniminiz olacak. Bu muhakkak Pal çeşidi Bakır Anahtar düşürmez, fakat yakalandığında yahut ele geçirildiğinde Gümüş Anahtar düşürme bahtı daha yüksektir. Bununla birlikte, ender bulunmaları nedeniyle, basitçe nizamlı Leezpunk’ları avlamak yahut baskınlardan faydalanmak daha uygun olacaktır.

Anahtar gerektiren her sandık, gerektirmeyenlere nazaran çok daha âlâ mükafatlar sunar, bu yüzden keşfe çıkmadan evvel bu bedelli ganimetleri talep edilmemiş bırakmamak için anahtar stoklamak vaktinize paha.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)