PlayStation 5 fiyatlarının düşeceği haberi oyunseverlerde heyecan yarattı

Sony PlayStation 5, Hindistan’da 5.000 Rupi indirimle satışa sunulacak. PlayStation 5 (Disk Sürümü) ve PlayStation 5 Dijital Sürümü olmak üzere iki farklı sürüm, 1 Nisan’dan itibaren ülkede kelam konusu indirimle satın alınabilecek.

PlayStation India, PlayStation 5’e özel yaz kampanyasının sonlu bir müddet için geçerli olduğunu doğruladı. Flipkart’ta PlayStation 5 (Disk Sürümü) ve PlayStation 5 (Dijital Sürümü) sırasıyla 44.990 ve 54.990 Rupi olarak listelendi. 5.000 Rupi’lik fiyat düşüşü ile her iki sürüm de sırasıyla 39.990 ve 49.990 Rupi olarak sunulacaktır.

PlayStation 5 fiyatlarının düşeceği haberi oyunseverlerde heyecan yarattı

Her ne kadar kelam konusu indirim Hindistan için duyurulmuş olsa da, dünyanın farklı bölgelerindeki pek çok oyunsever de kendi ülkelerinde bir indirim olup olmayacağı konusunda heyecanlanmaya başladı. Zira daha evvelki yıllarda da Hindistan’da başlayan indirim ve kampanya furyalarının dünyanın geri kalanına da sıçradığı görülmüştü.

Öte yandan Sony’nin PlayStation 5 Pro isminde yeni bir PS5 sürümü üzerinde çalıştığı söylenmektedir. Geliştirilmiş özelliklere sahip olması beklenen PlayStation 5 Pro, AMD’nin yeni APU’su ve sıvı soğutma teknolojisi formunda daha güzel bir termal idare sistemiyle donatılabilir. Son bir rapora nazaran, Sony, PlayStation 5 Pro oyun konsolunu 2024 yılının sonlarında tanıtabilir.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)