Pokemon gibisi Palworld 8 saatte 1 milyon kopya sattı!

Aslına bakılırsa o kadar başarılı oldu ki, oyunun sunucuları milyonlarca silahlı PokéMaster’ın gerilimi altında zorlanıyor. Geliştirici sabırlı olmanızı tavsiye ediyor ve “bu sorunu en kısa müddette çözmek için çalışıyoruz!” diyor. GamesRadar’a nazaran, çok sayıda indirme ve eşzamanlı oyuncu, bunu şimdiye kadar yılın en büyük Steam lansmanı haline getirdi.

Bu sayılar sadece Steam’e ilişkin. Palworld’ün erken erişim sürümü de Game Pass’te yayınlandı, hasebiyle Xbox Series X/S numaraları olmadığından indirme sayısı muhtemelen reklamı yapılandan çok daha yüksek. Görünüşe nazaran birçok insan, herkesin en sevdiği cep canavarlarına karanlık ve yavuz bir bakış açısı getirmek için sabırsızlanıyor.

Pokemon gibisi Palworld 8 saatte 1 milyon kopya sattı!

Pals ismi verilen istenmeyen canavarları tabiata salmak yerine onları bir satırla öldürebiliyorsunuz. Ayrıca “Arkadaşlarınızı” köle olarak satabiliyor, yiyebiliyor ve olağan ki onlarla vefatına savaşabiliyorsunuz. Oyunun fragmanlarından biri, üst üste yığılmış ve gökyüzüne uzanan Pal cesetlerini gösteriyor. Her şey, çok düzgün arkadaşlarınızı yalnızca kendi prestijinizi arttırmak için savaşmaya zorladığınız bir oyun serisi olan Pokémon’un tabiatına dair hicivli bir riff üzere görünüyor.

Palworld şu ana kadar epeyce güzel tenkitler aldı ve bu bir erken erişim yapısı olduğundan geliştiriciler muhtemelen önümüzdeki aylarda oyunu geliştirecek.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)