PUBG Battlegrounds’tan 1 Nisan Sürprizi: Bizarre Battle Royale

PUBG: BATTLEGROUNDS her sene 1 Nisan tarihini farklı etkinliklerle, eşsiz özel modlarla kutluyor. 2020’de bu Fantasy Battle Royale’di, 2021’de POBG – The Original Battlegrounds ile 8-bit’e geçiş yapıldı, 2022’de ise Monster Chicken Royale ile büsbütün devasa canavar moduna geçildi. Bu yıl ise LABS içinde Bizarre Battle Royale modunu hazırlayarak, oyunculara yeni ve yabanî bir tecrübe sunmaya karar vermişler.

10 Nisan’a kadar mevcut olan Bizarre Battle Royale, oyuncuların özel yetenekler kullanarak dev canavar tavuklar ve zombilere karşı savaştığı yabanî bir mod olacak. Lone Survivor karakterinin “rüyalarına” dayanan, bu akıllara sakinlik veren 1 Nisan tecrübesi; oyuncuların zombilerden, şanssız oyunculardan yahut tavuklardan OP jetonları toplayarak daha yüksek HP, hasar almama, düşmanları harita üzerinde görme yeteneği üzere özel güçler ve daha fazlası için süreksiz OP öğeleri satın almalarını sağlar. Standart Battle Royale’de olduğu üzere, ayakta kalan son grup kazanırken maç sonundaki birinci üç kadro da gelecekteki maçlar için ekstra OP jetonları kazanır.

Ayrıca modu geliştirmek ve oyuncuların Bizarre Survivor Amblemi, Avcı Sandıkları ve anahtarlarını kazanmalarını sağlamak için planlanan birkaç temalı aktiflik de olacak. Son olarak, yapılacak “Bizarre Battle Royale Challenge” isimli bir toplumsal medya etkinliğinde 235 kazanan, Materyal Ganimet Zulaları alacak. Tüm bu etkinlikler 10 Nisan’da sona erecek.

Oyuncuların moddan daha fazla zevk almaları için, Bizarre Survivor Amblemi, Avcı Sandıkları ve anahtarlarını kazanabileceği Bizarre Battle Royale aktiflikleri de hazırlanmış durumda.

Bizarre Battle Royale ve ilgili tüm etkinlikler hakkında ek detayları şuradan okuyabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)