Senua’s Saga: Hellblade 2 Çıkış Tarihi Belirli Oldu

Yakında çıkacak olan Xbox platformuna özel aksiyon oyunu Senua’s Saga: Hellblade 2 için çıkış tarihi Xbox Developer_Direct 2024 sunumunda duyuruldu. Oyunun Ninja Theory’deki geliştirme takımı, oyunun nasıl ilerlediğini ve bunu sürükleyici bir tecrübe haline getirmek için kullandıkları araçları gösterirken tıpkı vakitte oyunun işleyişine daha fazla bakış sundu.

Ninja Theory, Senua’nın daha fazla psikoz tecrübesi yaşarken “içgüdüsel dövüş ve çapraz oyun” içeren devam oyununda oyunun çok daha acımasız olacağını söylüyor. Hkaye 10. yüzyıl İzlanda topraklarından geçecek lakin oyuncuların Senua’nın gözünden göreceği birçok değiştirilmiş doğaüstü görünüm da olacak. Stüdyo, oyuncuların gördüğü ve deneyimlediği ögeleri belirlemek için tıp uzmanlarıyla ve psikoz konusunda gerçek tecrübeye sahip bireylerle çalıştı. İşitsel halüsinasyonların kullanımına yardımcı olacak biçimde çift sesli sesin kullanımı da genişletildi.

Senua’s Saga: Hellblade 2 de yepyeni oyunla birebir uzunlukta olacak ve oyuncunun suratına bağlı olarak 8-9 saat civarında sürebilecek.

Senua’s Saga: Hellblade 2, 21 Mayıs 2024 tarihinde Xbox Series X|S konsollarının yanı sıra Steam ve Microsoft Store üzerinden PC’ye çıkıyor. Xbox ve PC Game Pass aboneleri de oyunu birinci günden oynayabilecek.

Aşağıdaki Xbox Developer_Direct 2024 sunumundan oyun hakkındaki son imgeleri izleyebilirsiniz:

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)