Starfield için FSR3 Güncellemesi Yayınlanacak

Bethesda Game Studios, AMD’nin Fidelity FX Muhteşem Resolution teknolojisi için en son versiyonunu bu ay Starfield oyununa dahil edecek.

Bethesda, FSR3 dayanağının önümüzdeki hafta Steam Beta ile birlikte Starfield oyununa dahil edeceğini açıkladı ve bu ayın sonlarında yeni özelliğin tüm PC oyuncularına paylaşılacağını belirtti.

Bethesda, NVIDIA için DLSS takviyesini aslında sundu. FSR 3 özelliği de bu ayın sonunda oyuncularla buluşacak. Bunun yanı sıra AMD Fluid Motion Frames teknolojisi de oyuna dahil edilecek. Önümüzdeki hafta yeni özelliğin testleri yapılacak.

FSR3, NVIDIA kanadındaki DLSS için kıymetli bir rakip ve NVIDIA bandına da dayanak sunuyor. Bu bağlamda uzun vadede FSR, DLSS teknolojisini geride bırakabilir lakin hala ikisi de fonksiyonelliğini koruyor.

Starfield öncesinde FSR 2 teknolojisini desteklemişti. Lakin sonrasında FSR 3 isteyen PC oyuncuları sayesinde güncelleme yapmak zorunda kaldı. Ayrıyeten FSR 3 özelliğini destekleyen başka oyunlar ortasında Avatar: Frontiers of Pandora ve Gaiden: The Man Who Erased His Name bulunuyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)