The Elder Scrolls V: Skyrim, Creations Menüsü ve Steam Deck Takviyesi ile Güncellendi

Bethesda Game Studios, 2011 yılında piyasaya sürdüğü fantastik rol yapma oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim için büyük bir fiyatsız güncelleme duyurdu. The Elder Scrolls V: Skyrim güncellemesi Creations menüsü ve Steam Deck takviyesi üzere değerli yenilikleri beraberinde getiriyor.

Güncelleme ile gelen en büyük yeni özellik, yeni Creations menüsü. Bethesda şunları söylüyor: “Önceki Modlar ve Creation Club öğeleri artık oyunda mevcut olan Creations menüsü altındaki büsbütün yeni içerikle birleştirildi. Oyuncuların profesyonel geliştiriciler ve meraklılar tarafından oluşturulan indirilebilir içerikleri oyun içinde keşfetmesi, erişmesi ve oynaması artık daha kolay; sizin de katkıda bulunmanızı çok isteriz!”

Ek olarak, fiyatlı modlar için yeni bir Bethesda Game Studios Onaylı İçerik Oluşturucu Programı da açıklandı. Geliştiriciler Skyrim modlarını programa gönderebilecek ve şayet kabul edilirse içerik oluşturucular modları her satın alındığında telif hakkı ödemesi alabilecekler.

Bu güncellemeyle PC sürümü tıpkı vakitte Valve’ın Steam Deck taşınabilir oyun bilgisayarı için de dayanak alıyor. Ayrıyeten oyun, 16:9, 16:10, 21:9 ve 32:9 ekranlar da dahil olmak üzere ultra geniş monitörler için tam dayanak sunuyor.

Güncellemenin tüm sürüm notlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)