The Evil Within ve Eternal Threads Fiyatsız Oldu

Epic Games Store oyunculara bu hafta The Evil Within ve Eternal Threads oyunlarını fiyatsız olarak sunuyor. Oyuncular 26 Ekim tarihine kadar bu iki oyunu kütüphanelerine hiçbir fiyat ödemeden ekleyebilirler. Platform geçtiğimiz hafta ise Blazing Sails, Q.U.B.E. ve Q.U.B.E. 2’yi dağıtmıştı.

Bu haftanın iki fiyatsız oyunundan biri The Evil Within. Birinci olarak 2014 yılında piyasaya sürülen oyun, Bethesda Softworks’ün sahibi olduğu ve artık Microsoft’un sahibi olduğu Japonya merkezli geliştirici Tango Gameworks’ün birinci oyunu. Dehşet temalı tek oyunculu oyun, Resident Evil serisinin yaratıcısı olarak bilinen Shinji Mikami tarafından yönetildi. Oyunda Dedektif Sebastián Castellanos olarak bu kabuslar dünyasında az kaynakla hayatta kalmak için savaşmanız gerekiyor.

Bu haftaki başka fiyatsız Epic Games Store oyunu, geliştirici Cosmonaut Studios ve yayıncı Secret Mode’un sunduğu Eternal Threads. Eternal Threads, altı kişinin vakit çizelgesini görüntüleyebileceğiniz ve hatta değiştirebileceğiniz bir bilim kurgu tek oyunculu bulmaca macera oyunu.

Gelecek haftanın oyunları ise Tandem: A Tale of Shadows ve The Evil Within 2 olarak duyurulmuş durumda.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)