Tony Hawk’s Pro Skater 1+2’ye Offline Mod Geldi

Bazı oyunların “sürekli online” mecburiliği hepimizin canını sıkıyor, farkındayım. Hatta şimdi geçen haftalarda pek çoğumuzun merakla beklediği Payday 3’ün, bu zorunluluktaki ısrarı yüzünden ağır tenkitler aldığını gördük. Bu durum geliştiriciyi bir offline mod düşünmeye dahi itmişti.

Tam üç yıldır Epic Games Store üzerinde bulunan Tony Hawk’s Pro Skater 1+2’nin, Steam versiyonu ile birlikte hepimiz gözümüzü offline moda çevirdik. Beklediğimiz açıklama gelmiş olsa da, durum pek tatmin edici değil…

  • Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Steam’e Geliyor

Yeni güncelleme ile birlikte Steam Deck kullanıcıları oyunu offline oynayabilecek. Oyunun yalnızca Steam Deck versiyonunun bu modu destekliyor olması baş karıştırıcı. Subreddit üzerindeki Steam Deck kullanıcıları güncellemenin problemsiz çalıştığını tabir ediyor. Ama PC için tıpkı durum geçerli değil.

İşin farklı yanı bu offline modun yalnızca Steam Deck ile sonlu kalması elbette. Epey sevilen oyunun aldığı tenkitlerin ekseriyetle bu zorunluluktan geldiğini biliyoruz. Sizce geliştirici takım, bu modu yakın gelecekte PC kullanıcılarına da sunacak mı?

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)