Until Dawn Tekrar İmali PC ve PS5 Platformlarına Geliyor

Until Dawn oyununun bir yine imalinin geleceği istikametindeki söylentiler doğrulanmış durumda. Sony State of Play aktifliği sırasında geliştirici Supermassive Games, 2015 kaygı oyununun Until Dawn yine imalinin PC ve PS5 için yayınlanacağını açıkladı.

Bir blog yazısında oyunun yine imalinin aslında İngiltere merkezli Ballistic Moon isimli yeni bir geliştirme takımı tarafından yürütüleceği ortaya çıktı. Ana öykü tıpkı kalacak ve Blackwood Dağı’ndaki gizemli konutu keşfederken tehdit edilen sekiz kişiyi denetim ediyorsunuz. Ayrıyeten tekrar imalden oynanışa kısa bir bakış sunan yeni bir tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Until Dawn yine üretiminin Unreal Engine 5 kullanacağı ve özgününe nazaran değerli bir oyuncu bakış açısı değişikliği içereceğini ortaya çıkardı: “Blackwood Dağı’nın karanlık, görünmeyen köşelerine ışık tutacak kadar bahadır olduk ve üçüncü şahıs bir kamera ekledik; bu, artık yepyeni oyunun perde gerisine bakabileceğiniz, yeni etkileşimlerle gelişmiş ve yeni yerleri keşfedebileceğiniz ve yeni tecrübeler yaşayabileceğiniz manasına geliyor.”

Ayrıca yine imal, Mark Korven’den yeni bir yepyeni müzik alacak ve geliştiricinin “bağlamsal karakter hareketi animasyonları” olarak isimlendirdiği bir şeyi oyuna dahil edecek. Son olarak tekrar üretimde “hikayenin keşfedilmemiş duygusal kısımlarını” görmeyi bekleyebilirsiniz.

Until Dawn’ın tekrar üretimi için şimdi bir çıkış tarihi yok lakin 2024 sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)