Xbox Developer Direct 2024’te Quake 6 İçin Birinci İşaret Gelmiş Olabilir

Microsoft, 2024 Developer_Direct aktifliği sırasında önümüzdeki 12 ay boyunca çıkacak birinci taraf oyunlarından dördü hakkında yeni bilgilerle doluydu. Öte yandan aktiflik sırasında dikkatli oyuncuların Quake 6 oyununa dair birinci işaret gözlerinden kaçmadı.

Indiana Jones ve the Great Circle oyununun tanıtımlarının bir kesimi olarak, 2024 Developer_Direct görüntüsünün 44:43 civarından başlayarak kamera, geliştirici MachineGames’te bulunduğunu varsaydığımız yerde bir beyaz tahta üzerinde duruyor. En solda, tahta üzerinde bariz bir Quake sembolü var ve çabucak üstünde “AKE 6” görüyoruz.

Kameranın beyaz tahta üzerinde birkaç saniyeliğine duraklaması, MachineGames’in, ayrıyeten Bethesda Softworks ve Microsoft’un, insanların Quake sembolünü ve üzerindeki ismi fark etmesini istediğini açıkça ortaya koyuyor. Görünüşe nazaran MachineGames birebir vakitte birinci şahıs nişancı serisinde yeni bir oyun üzerinde çalışıyor.

Hali hazırda MachineGames, id Software ile çalışma konusunda epey deneyimli. Geliştirici zati Wolfenstein serisinde eleştirmenlerce beğenilen bir dizi oyun yapmıştı. Takım ayrıyeten, yine düzenlenip PC ve çağdaş konsollar için piyasaya sürülen birinci iki Quake oyunu için de yeni kısımlar hazırladı.

Bakalım, Quake 6 için resmi duyuru ne vakit gelecek?

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)