Xbox kullanıcılarına müjde!

2023 yılında Microsoft oyun severleri Gold Shadow Special Edition Xbox Controller ile heyecanlandırmayı başardı. Bu özel sürüm denetim aygıtı, teknik yenilikler konusunda ihtilal yaratmasa da büsbütün tarz ve lükse odaklanıyor. Amerika’da Xbox.com ve Microsoft Store üzerinden alınabilir durumda olan bu özel denetim aygıtı, yalnızca Xbox için değil; birebir vakitte Xbox Series X, Xbox Series S, Windows 10/11, Android ve iOS ile de uyumlu.

Özel sürümler, çoklukla premium fiyat etiketine sahip oluyor ve Gold Shadow Special Edition da bu kuralın dışında değil. Amerika’da bu şık denetim aygıtına sahip olmak isteyenlerin Amazon üzerinden 69.99$ ödemesi gerekiyor. Hindistan’da bu şık denetim aygıtını isteyen oyun severler için hoş haberler var. Kasım’ın sonlarına hakikat Hindistan’da satışa sunulacak olan bu denetim aygıtı için 6,390 Rs ödemeniz gerekecek.

Xbox kullanıcılarına müjde!

Bu yıl içerisinde Xbox denetim aygıtlarının özel sürüm serisine eklenen sekizinci eser oldu. Daha evvel Stellar Shift, Sunkissed Vibes üzere renkli dizaynlar ve son olarak tanıtılan Starfield Temalı Sonlu Sürüm Xbox denetim aygıtı ve kablosuz kulaklık da bu seride yer alıyor.

Buna ek olarak, Microsoft, tatil dönemi öncesinde Xbox Series S Başlangıç Paketi için ön siparişleri açtı. Bu paket, bir Xbox Series S konsolu, bir kablosuz denetim aygıtı ve Xbox Game Pass Ultimate’ın üç aylık aboneliğini yalnızca 299.99$ karşılığında sunuyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)