Amazon.com.tr’nin “Bahar Fırsatları” Devam Ediyor

Amazon.com.tr’nin bu yıl 10 Nisan’a kadar devam edecek “Bahar Fırsatları” kampanyasında uygulanacak fırsatlar yalnızca moda, konut ömür eserleri, spor, ferdî bakım üzere kategorileri değil en tanınan markaların elektronik, kablosuz ve ofis eserlerini de kapsıyor.  Kampanya boyunca teknoloji tutkunları elektronik kategorisi altında bilgisayar ve bileşenleri, dizüstü, kulaklıklar, cep telefonları ve aksesuarları, mesken sineması ve televizyon üzere birçok eserde muhtaçlıklarını uygun fiyatlarla karşılayabilecek. Ayrıyeten tüketiciler kulaklık, fare, klavye ve powerbank üzere eserlerin kablosuz modellerine de uygun fiyatlarla sahip olabilecek. Ofis kategorisi altında ise kalem, ajanda, mobilya, aydınlatma ve yazıcı üzere eserler çok uygun fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Teknoloji eserlerinde öne çıkan indirimler:

  • HP Bilgisayarlar
  • Samsung Monitörler
  • Sony Kameralar
  • Lenovo Bilgisayar, Tablet ve Aksesuarlar
  • Logitech Ürünleri
  • Bose Kulaklık ve Hoparlörleri

Amazon.com.tr’nin, Prime üyelerine “Bahar Fırsatları” devrinin birinci günlerinde sunduğu erken erişim ve özel indirimleri de devam ediyor. Ayda yalnızca 7,90 TL’ye asgarî sepet meblağı olmaksızın tıpkı gün, sonraki gün, iki günde teslimat ve randevulu teslimat seçenekleriyle fiyatsız ve süratli teslimat seçenekleri sunan Amazon Prime’a çabucak üye olmak ve üyelik ayrıcalıklarını 30 gün fiyatsız denemek için Prime sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bahar Fırsatları kampanyası boyunca binlerce eserde sunulacak tüm indirimlere Bahar Fırsatları sayfası ve Amazon taşınabilir uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)