Amazon Türkiye’nin “Gülümseten Kasım Fırsatları” Kampanyasında Son Gün

Müşterilerinin gereksinimlerini uygun fiyatların yanı sıra süratli ve fiyatsız teslimat imkânı ile karşılayan Amazon.com.tr’nin “Gülümseten Kasım Fırsatları” alışveriş etkinliğinde son güne girildi. “Gülümseten Kasım Fırsatları” alışveriş aktifliği kapsamında oyuncaktan elektroniğe, modadan mesken ömür eserlerine, spordan ofis eserlerine kadar birçok kategoride ve binlerce eserde birbirinden cazip indirim avantajları sürüyor. Müşteriler indirimlerin yanı sıra parasız ve süratli kargo seçenekleri ile de kusursuz bir alışveriş tecrübesi yaşıyor.

“Gülümseten Kasım Fırsatları” yalnızca büyük indirimler sunmakla kalmıyor ayrıyeten tüketicilerin alışverişlerini en yeterli avantajlarla yapabilmesini de sağlıyor. Kasım aynının sonuna kadar müşteriler, seçili eserlerde kredi kartlarına 12 aya varan ve yasal taksit kısıtlaması olmayan tüm eserlerde peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkânından faydalanabiliyor.

Gülümseten Kasım Fırsatları boyunca sunulan indirimlerinden kimileri;

  • Bilgisayar kategorisi
  • Elektronik kategorisi
  • Moda kategorisi
  • Güzellik kategorisi
  • Ev ömür kategorisi

“Gülümseten Kasım Fırsatları” yalnızca büyük indirimler sunmakla kalmıyor ayrıyeten tüketicilerin alışverişlerini en uygun avantajlarla yapabilmesini de sağlıyor. Kasım aynının sonuna kadar müşteriler, seçili eserlerde kredi kartlarına 12 aya varan ve yasal taksit kısıtlaması olmayan tüm eserlerde peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkanından faydalanabilecek.

“Gülümseten Kasım Fırsatları” kampanyasında Prime üyeleri tüm kampanyalarda olduğu üzere kendilerine sunulan ayrıcalıklarla Amazon’un yaşattığı tecrübenin keyfini katlayarak çıkarıyor. Amazon’un müşterilerine alışveriş ve cümbüşün en uygununu sunduğu üyelik programı Prime, Türkiye’deki alışveriş ve cümbüş severlerin ayda yalnızca 39 TL’ye sahip olabileceği dayanılmaz avantajlar sunuyor. Amazon Prime üyeleri rastgele bir sepet fiyatı gözetmeksizin süratli ve fiyatsız teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.  Ayrıyeten kendilerine özel ek indirimlerden de faydalanan Prime üyeleri birebir vakitte Çok Al & Az Öde ile 250 TL ve üzeri alışverişlerde sepette yüzde 10 indirim kazanıyor. Üstelik “Gülümseten Kasım Fırsatları” boyunca Amazon.com.tr ve Amazon taşınabilir uygulamasından satın alınan, satıcısı ve göndericisi Amazon.com.tr olan seçili eserlerin fiyatı 30 Kasım tarihine kadar düşerse ortadaki fark armağan kartı olarak Prime üyelerin Amazon hesabına tanımlanıyor. Bunların yanı sıra Amazon Prime üyeleri, üyelikleriyle birlikte gelen Prime Görüntü ile ortalarında tanınan Amazon Originals içeriklerinin de bulunduğu geniş bir içerik seçkisini ek fiyat ödemeden Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleriyle primevideo.com ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV’lerindeki Prime Görüntü uygulaması aracılığıyla izleyebiliyor. Prime Gaming ile de tüm Prime üyeleri piyasanın önde gelen oyunlarında oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen fiyatsız oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun tecrübesinin keyfini çıkarabiliyor.

Henüz Prime üyesi değilseniz www.amazon.com.tr/prime adresinden çabucak üye olup “Gülümseten Kasım Fırsatları” etkinliğinde Prime ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)