AMD, Ryzen Serisi İçin Yeni Windows Yonga Seti Şoförlerini Yayınladı

AMD bugün, AM5 ve AM4 soketlerinin yanı sıra taşınabilir platformlar için de yeni yonga seti şoförlerini yayınladı. Şirket yeni şoför güncellemesinin sürüm notlarını paylaşmadı. Bu sebeple güncellemenin içeriği şimdi tam olarak bilinmiyor. Fakat yeni şoför güncellemesi AMD 8000, 7000, 5000, 3000 ve daha fazla seriyi içeriyor.

Yonga seti şoförleri çoklukla Windows güç planları, USB ve başkalarıyla ilgili yanlışları güzelleştirmeye odaklanır. Ayrıyeten yeni piyasaya sürülen işlemciler için de optimizasyonlar sağlanıyor.

Yeni AMD yonga seti şoförü 6.01.25.342 sürümünü AMD’nin resmi web sitesindeki sayfadan indirebilirsiniz.

AMD, yonga seti şoförünün yanı sıra Suicide Squad Kill the Justice League için Adrenalin Sürümü 23.40.02.03 kapsamında yeni bir özel ekran şoförünü de yayınladı.

Sürüm notlarına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Düzeltilen Sorunlar

  • Suicide Squad: Kill the Justice League, ışın izleme aktif bir formda oynanırken gözlemlenen bozulmalar düzeltildi.

Bilinen Sorunlar

  • Deathloop, Radeon™ RX 6900 XT üzere birtakım AMD Grafik Eserlerinde uzun yükleme müddetleri yaşayabiliyor.
  • Dead Space, Radeon™ RX 6800 üzere kimi AMD Grafik Eserlerinde RTAO aktifleştirildikten sonra uygulama çökmesi yaşayabilir.
  • Overwatch 2’de birinci maç oynanırken çok takılmalar yaşanabilir.
  • AV1 codec bileşenini kullanarak AMD Yazılımı: Adrenalin Sürümü’nden kayıt yaparken sesin görüntüyle senkronizasyonu vakit zaman bozulabilir.
  • Oculus Rift S, AMD Radeon™ RX 7000 serisi GPU’larda yeşil renk tonuyla görüntülenebilir.
  • Sistem yine başlatıldıktan sonra Parsec ana bilgisayar uygulaması, Radeon™ RX 7900 XTX üzere birtakım AMD Grafik Eserlerinde çökme yaşayabilir.
  • Microsoft Teams toplantıları sırasında kamera, AMD Ryzen™ 7 7840U İşlemci üzere kimi AMD Eserlerinde aralıklı olarak döngüsel imgeler görüntüleyebilir.

AMD’nin bu yeni Suicide Squad: Kill the Justice League dayanaklı yeni şoförünü de kendi web sitesi üzerinden indirebilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)