Anker MagGo kablosuz şarj istasyonu tanıtıldı

Anker, Apple cihazları için yeni bir eser olan MagGo Kablosuz Şarj İstasyonu’nu (Katlanabilir 3’ü 1 Arada) piyasaya sürdü. Bu yeni eser, telefon standı üzerinden 15W’a kadar Qi2 kablosuz şarj takviyesi sunuyor. Anker’ın bu yeni kablosuz şarj istasyonu, katlanabilir yapısı ve 3’ü 1 ortada tasarımı ile dikkat çekiyor.

Anker’ın bu yeni şarj istasyonu, Qi2 sertifikalı yeni şarj aksesuarları serisine ilişkin ve 15W şarj suratına sahip. Aygıt, bir iPhone, Apple Watch ve AirPods’u birebir anda şarj edebilme imkanı sunan üç şarj çıkışına sahip. Eserin art tarafından başlayan ve Apple’ın Saat için Yapıldı (MFW) sertifikalı kablosuz şarj kolu bulunuyor. AirPods ise, açılı telefon standının ardına yerleştirilen Qi kablosuz şarj pedi üzerinden şarj edilebiliyor.

Anker MagGo kablosuz şarj istasyonu tanıtıldı

Katlandığında 89 x 60 x 25mm boyutlarında olan Anker MagGo kablosuz şarj istasyonu, yaklaşık 195g yükünde. Aygıt, 5ft uzunluğunda USB-C’den USB-C’ye kablo ile birlikte gelen 40W şarj cihazı ile çalışıyor. Anker MagGo Kablosuz Şarj İstasyonu (Katlanabilir 3’ü 1 Arada) ABD’de 109.99$ fiyat etiketiyle satışa sunuldu ve Amazon üzere çevrimiçi perakende kanallarının yanı sıra Anker’ın kendi çevrimiçi mağazasından da temin edilebiliyor. Anker, çevrimiçi mağazasından yeni kablosuz şarj istasyonunu satın alan birinci 3.000 müşteriye fiyatsız bir Anker 543 USB-C’den USB-C’ye kablo (Bio-Braided) ikram ediyor. Apple cihazları için bu yeni kablosuz şarj istasyonu, 24 aylık garanti ile birlikte geliyor.

Teknoloji dünyasında dikkat çeken bu yeni eser, kullanıcıların Apple aygıtlarını şarj etmeleri için pratik ve şık bir tahlil sunuyor. Katlanabilir yapısı ve birden fazla aygıtı birebir anda şarj edebilme özelliği ile Anker, kablosuz şarj teknolojisindeki yeniliklerini sürdürüyor. Bu eser, hem konutta hem de seyahatte kolaylık sağlayacak formda tasarlanmış olup, Apple aygıt kullanıcıları için ülkü bir aksesuar olarak öne çıkıyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)