Anker yeni taşınabilir hoparlörünü tanıttı

Anker’in yeni olağanüstüsü olan Soundcore Motion X500, taşınabilir hoparlörler ortasında bir ihtilal yaratıyor. Bu model, Soundcore Motion X600’ün başarılı bir devamı niteliğinde. 2023 yılında tanıtılan X600’ün bilakis, Motion X500 40W güç ses çıkışı sunuyor, X600 ise 50W’da kalmıştı. Lakin bu azalmış güç, Motion X500’un dünyanın en taşınabilir mekansal ses hoparlörü unvanını almasına mani olmuyor.

Hoparlör, üç kanallı yapıda ve 40kHz frekans cevap aralığına sahip, bu da epeyce geniş bir ses aralığı sunması manasına geliyor. Ek olarak, hoparlörü denetim etmek için kullanabileceğiniz bir taşınabilir uygulama da bulunuyor. LDAC kodunu kullanarak Bluetooth üzerinden üç kata kadar daha fazla bilgi transferi yapabiliyor. Bu da kablosuz ses performansında keskin bir artış demek.

Anker yeni taşınabilir hoparlörünü tanıttı

Fiziksel özelliklerinden bahsedecek olursak, hoparlörde üste hakikat ses veren bir şoför bulunuyor. Ayrıca taşınabilirliği artırmak için hoparlöre dahil edilen bir taşıma sapı var. Ortam aydınlatma özelliği de gözden kaçmıyor. Motion X500, IPX7 sertifikası ile suya güçlü olarak tasarlandı. Renk seçenekleri ise mavi, siyah ve pembe olarak belirlenmiş.

Fiyatlandırmaya gelirsek, Anker Soundcore Motion X500, Soundcore web sitesinden ön siparişle satın alınabiliyor. Hoparlör için yapılan 1$’lık depozito ile, 8 Kasım’a kadar 40$ indirimle 129.99$ fiyat etiketine sahip olabilirsiniz. Ön sipariş veren müşterilere, birinci depozitoyu yaptıktan sonra satın almalarını tamamlamak için 14 gün mühlet tanınıyor. Motion X500’un standart fiyatı ise 169.99$. Amerika dışında bu eserin ne vakit satışa sunulacağı ve fiyatlandırmasının ne olacağına dair şimdi bir bilgi bulunmuyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)