Apple AirTag 2, 2025 Yılından Evvel Gelmeyebilir

Son tezlere nazaran Apple AirTag 2 obje takip aygıtı 2025 yılına kadar piyasaya sürmeyecek. Apple analisti Ming-Chi Kuo‘ya nazaran aksesuarın seri üretimi 2025 yılına kadar ertelenmiş durumda.

Ağustos ayında Kuo seri üretimin 2024’ün dördüncü çeyreğinde başlayacağını söylemişti ve 2024’ün sonlarında yahut 2025’in başlarında piyasaya sürüleceğini öne sürüyordu.

Kuo’ya nazaran AirTag 2, Apple’ın inşa ettiği yeni bir uzamsal bilgi süreç ekosisteminin kesimi olacak ve Vision Pro başka aygıtları entegre etmek için çekirdek vazifesi görecek. Kuo daha evvel AirTag’in Vision Pro başlığı ile entegre olacağına inandığını söylemiş lakin çok fazla ayrıntıya girmemişti.

AirTag’deki Ultra Geniş Bant çipinin belli bir kapasitede pozisyon bilgisini Vision Pro’ya iletmek için kullanılabileceği ihtimali var lakin Apple’ın AirTag’i Vision Pro ile nasıl kullanacağı şimdi bilinmiyor.

İkinci jenerasyon AirTag’da tasarım değişiklikleri, form faktörü güncellemeleri yahut yeni özellikler sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)