Apple’ın gelecek yıl ANC’yi ‘normal’ AirPod’larına getireceği bildiriliyor

Şirketin mevcut serisi, 2019’da piyasaya sürülen ve fiyatı 129 dolar olan ikinci kuşak AirPods’u ve 2021’de gelen üçüncü jenerasyon modeli içeriyor. Daha yeni sürüm, 169 dolardan daha değerli fakat güncellenmiş bir dizayna ve daha uzun pil ömrüne sahip. Fakat Bloomberg, müşterilerin üçüncü kuşak modelde yarar görmediğini, zira daha ucuz olan ikinci kuşak versiyonun ve gürültü önleyici AirPods Pro’nun daha uygun satıldığını açıklıyor.

Bu nedenle Apple’ın 2024 yılında hem ikinci hem de üçüncü kuşak modelleri daha çeşitli teknik özelliklere sahip iki yeni versiyonla değiştireceği bildiriliyor. Bloomberg, iki yeni modelin 2021 AirPods’u AirPods Pro’nun görünümüyle harmanlayan ve her ikisinin de kısa gövdeli bir dizayna sahip olacağını bildirdi.

Apple’ın gelecek yıl ANC’yi ‘normal’ AirPod’larına getireceği bildiriliyor

Dahası, daha kıymetli olan sürüm, her ikisi de mevcut AirPods Pro’nun özellikleri olan Faal Gürültü Engelleme (ANC) ve Bul Sesleri kutusunda hoparlörler sunacak. Her iki yeni model de daha güzel ahenk sağlayacak lakin Bloomberg, her ikisinin de değiştirilebilir uçlara sahip olmasının beklenmediğini bildirdi. Şaşırtan olmayan bir formda, dördüncü jenerasyon modeller, Pro’ya yapılan bu yılki güncellemenin akabinde şarj kutularında USB-C’ye geçiş yapacak.

AirPods Max’in yenileneceğine dair söylentiler uzun müddettir ortalıkta dolaşıyordu. Bloomberg, Apple’ın gelecek yılın sonlarında kulak üstü kulaklıkları için birtakım yeni renklerle birlikte USB-C’ye geçiş yapacağını, lakin öteki başka bir yenilik olmayacağını bildirdi. Habere nazaran AirPods Pro’nun yeni bir sürümü 2025’e kadar gelmeyecek.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)