ASUS, AMD Radeon RX 7600 XT Ekran Kartı Serisini Duyurdu

ASUS, Radeon RX 7000 ailesinin yeni iki üyesi TUF Gaming AMD Radeon RX 7600 XT ve ASUS Dual AMD Radeon RX 7600 XT ekran kartlarını duyurdu. 16 GB yüksek süratli GDDR6 bellek içeren bu yeni ekran kartları 1080p ve ötesinde süratli, akıcı ve görsel olarak etkileyici oyun ve ışın izleme tecrübeleri sunuyor. Kullanıcılar bu kartlarla yeni kuşak yapay zeka ve içerik üretimi iş yüklerinde yaratıcılıklarını rahatça konuşturabilecek. Oyunlarda kusursuz performansı son derece uygun fiyatlarla sunabilen bu ekran kartları yeni yahut mevcut oyun bilgisayarları için şahane birer tercih.

TUF Gaming AMD Radeon RX 7600 XT ekran kartı geniş soğutma bloğu, havalandırmalı art plakası ve üç fanlı dizaynıyla tüm oyun sistemleri için ülkü. İnanılmaz verimli soğutması sayesinde oyuncuları oyun sırasında hiç rahatsız etmeyen bu kartta fanlar 0 dB teknolojisi sayesinde internette dolaşma üzere hafif iş yükleri altındayken büsbütün kapanabiliyor. Dual BIOS anahtarı ile oyuncular performans yahut sessizlik ortasında basitçe geçiş yapabiliyor. Büsbütün alüminyum art plaka ise argümanlı TUF tarzını yansıtmasının yanı sıra ekstra yapısal dayanak sunuyor. Böylelikle bu kart oyun sistemlerinin içinde vakte meydan okuyabiliyor.

Üç fanlı dizaynların büyük geldiği sistemlerde ASUS Dual AMD Radeon RX 7600 XT ekran kartları, çift fanlı ince ve kompakt dizaynlarıyla RDNA™ 3 mimarisinin gücünü yansıtabiliyor. Mevcut sistemlerde değişiklik yapmak yahut küçük boyutlu yeni bir kasada kullanmak için ülkü olan bu kart sahip olduğu iki adet Eksen Teknolojili fanla sıcaklıkları denetim altında tutuyor. Bu kartta da TUF Gaming modelindeki üzere 0 dB teknolojisi bulunuyor.

Bu kartlar tüm lehim süreçlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim süreci olan Auto-Extreme Teknolojisi ile üretildi. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü paklık kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta tabiata daha az tesir eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha muteber bir eser ortaya çıkıyor.

TUF Gaming AMD Radeon RX 7600 XT ve ASUS Dual AMD Radeon RX 7600 XT ekran kartları AMD HYPR-RX teknolojisi de dahil olmak üzere en yeni AMD yazılım özelliklerini destekliyor[1]. Bu teknoloji, içlerinde AMD Fluid Motion Frames, AMD Radeon Muhteşem Resolution (RSR) ve AMD Radeon Boost üzere yeni ve mevcut AMD teknolojilerinin birlikte birebir anda çalışmasını ve yönetilmesini kolaylaştırarak performansı katlayan bir tesir ortaya çıkarıyor. Bu inanılmaz teknoloji, oyunların çok daha akıcı ve süratli olmasını sağlarken oyuncuların maksada çok daha rahat odaklanmalarını sağlıyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)