AutoCAD 2024, Apple Silicon Takviyesi Kazandı

Autodesk, macOS için güncellenmiş AutoCAD 2024 ve AutoCad LT 2024 yazılımının birinci kere Apple Silicon tabanlı Mac’ler için dayanak sunduğunu duyurdu.

Hem Apple silikon Mac’ler hem de Intel Mac’ler için optimize edilen güncellenmiş AutoCAD yazılımı, M1 ve M2 serisi Mac’lere sahip olanlar için performans iyileştirmeleri getirecek. Autodesk, mahallî Apple silikon dayanağının, optimize edilmemiş 2023 yazılımına kıyasla performansı 2 kata kadar artırabileceğini söylüyor.

Autodesk AutoCAD Eser İdaresi Yöneticisi Dania El Hassan, “Mac için AutoCAD 2024 ve Mac için AutoCAD LT 2024, AutoCAD’i lokal olarak Apple Silicon üzerinde çalıştırma özelliğiyle inanılmaz, yeni performans iyileştirmeleri sunuyor. Müşterilerin artık daha süratli çalışma yolları için en son donanım ve M serisi yongalardan tam olarak nasıl yararlanabileceğini görmek heyecan verici.” dedi.

Diğer yeni özellikler ortasında İşaretleme İçe Aktarma, İşaretleme Yardımı, Akıllı Blok Yerleştirme, İzleme Güncellemeleri ve daha fazlası yer alıyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)