Cyberpunk 2077: Ultimate Edition 5 Aralık’ta Çıkıyor

5 Aralık’ta çıkacak olan Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, beğenilen casus-gerilim genişlemesi Phantom Liberty de dahil olmak üzere tüm oyun güncellemelerini ve daha evvel yayınlanmış tüm içerikleri tek bir pakette sunuyor. GeForce RTX 40 Serisi GPU’lar ve dizüstü bilgisayarlar, ışın izleme, ışın oluşturma özellikli NVIDIA DLSS 3.5 ve NVIDIA Reflex ile en üst düzey Cyberpunk deneyimini sunuyor.

Gangs of Sherwood , Last Train Home  Satisfactory , Boti: Byteland Overclocked ve Ranch Simulator – Build, Farm, Hunt un de dahil olduğu 5 oyun DLSS güncellemeleri alıyor.

CD PROJEKT RED ve NVIDIA, Cyberpunk 2077’yi bilgisayar oyunlarının geleceğine yönelik bir teknoloji gösterisi ve öncü bir örnek olarak hazırlamak için işbirliği yaptı.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, CD PROJEKT RED’in yayınladığı her güncelleme, eklenti ve oyun içi öğe dahil olmak üzere eksiksiz bir paket olarak sunuluyor. GeForce RTX ekran kartlarına sahip PC oyuncuları, NVIDIA ve CD PROJEKT RED’in yayın öncesi ve sonrası iştirakleri olan inanılmaz teknik ve grafik geliştirmelerle Cyberpunk 2077: Ultimate Edition’ın tüm içeriğini deneyimleyebiliyor:

  • Ray Tracing: Overdrive Modu – oyun dünyasının en gelişmiş grafikleri, Cyberpunk 2077 ‘nin aydınlatmasını büsbütün ışın izleme (path-tracing) renderle değiştiriyor.
  • DLSS 3.5 ‘in Işın Oluşturma’sı –  görsel sertliği, oyun gerçekçiliğini ve aydınlatma hassaslığını daha da artıran birleşik yapay zeka dayanaklı bir gürültü giderme modeli
  • DLSS Frame Generation and Muhteşem Resolution – yapay zeka grafiklerinde performansı artıran ihtilal niteliğinde bir atılım.
  • NVIDIA Reflex – daha hassas oyun için sistem gecikmesini azaltıyor.

Bütün bu geliştirmeler, motor optimizasyonları, araç içi teknoloji özellikleri ve NVIDIA’nın özel olarak ayarlanmış Game Ready Şoförleri, başarılı Cyberpunk 2077: Ultimate Edition PC tecrübesini sunuyor. GeForce RTX 40 Serisi grafik kartlarında yüksek performanslı ayarlarda azamî kare suratlarıyla ışın izleme tecrübesi sunuluyor. Yahut oyuncular, NVIDIA GeForce NOW Ultimate’daki GeForce RTX 40 Serisi sahipleriyle birebir teknolojilerle Cyberpunk 2077: Ultimate Edition’ı bulut üzerinden oynayabiliyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)