Fotoğraf İçinde Fotoğraf İyileştirmeleri Sunan Vivaldi 6.4 Çıktı

Vivaldi Technologies açılır görüntüler (resim içinde resim), Mail, Takvim ve daha fazlası için birkaç düzgünleştirme içeren Vivaldi 6.4 güncellemesini indirmeye sundu.

Açılan görüntülerde (resim içinde resim) artık ses seviyesini anında ayarlamanıza imkan tanıyan bir ses seviyesi kaydırıcısı sunuyor. Kullanılabilir denetimler ortasında kapatma düğmesi, “sekmeye geri dönme düğmesi” ve ses seviyesi kaydırıcısı bulunuyor. İmleci görüntünün üzerine getirdiğinizde oynatılan görüntünün üzerindeki düğmeye tıklayarak fotoğraf içinde fotoğraf özelliğini etkinleştirebiliyorsunuz.

Vivaldi’nin yerleşik Takvimi ise artık toplantılar, doğum günleri, hekim randevuları vb. üzere sık sık gerçekleşen etkinlikler için şablonlar oluşturmanıza imkan tanıyor. Şablonlar, aktiflikleri çok daha süratli ve zahmetsizce ayarlamanıza yardımcı olacak.

Ek olarak Vivaldi 6.4 adres çubuğu, yer imleri, sekmeler, yayınlar, geçmiş, menüler, Posta ve tarayıcının öteki kısımları için birden fazla düzeltme sunuyor.

Vivaldi 6.4, Windows 10 ve 11, macOS, Linux, Android, Android Automotive, Raspberry Pi ve iOS platformları için mevcut durumda.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)