Galaxy Ring ne vakit çıkacak? Fiyatı ne kadar olacak?

Samsung, dün gece yeni jenerasyon amiral gemisi akıllı telefon serisi Galaxy S24’ü tanıttı ve herkesi birinci sefer sunduğu akıllı yüzük Galaxy Ring ile şaşırttı. Bu akıllı yüzük hakkında çok az bilgi verildi, yalnızca Samsung Sıhhat takviyesinin olduğu ve aksesuarın bir görselinin paylaşıldığı biliniyor. Teknoloji analisti Avi Greengart, prototiplerle yakından ilgilenme fırsatı buldu ve Samsung’un sunumda paylaşmadığı birtakım kıymetli ayrıntıları açıkladı.

Greengart, aktiflikte gösterilen Galaxy Ring prototiplerinin fotoğraflarını çekmesine müsaade verilmediğini belirtti. Ayrıyeten, Samsung’un birinci akıllı yüzüğünün inanılmaz derecede hafif olduğunu ve 13 farklı boyutta sunulacağını ekledi. Güney Koreli markanın Galaxy Ring için üç farklı bitiş seçeneği planladığını, bunların seramik ve metal olabileceğini düşünüyoruz. Analist, akıllı yüzüğün etkileyici bir mühendislik çalışması olduğunu söylüyor.

Galaxy Ring ne vakit çıkacak? Fiyatı ne kadar olacak?

Greengart, Samsung Galaxy Ring’in bu yılın sonlarına yanlışsız piyasaya sürüleceğini açıkladı, lakin fiyatı hala bilinmeyen. Akıllı yüzüğün spesifik lansman takvimi bilinmiyor, lakin Samsung’un Ağustos’ta Galaxy Z katlanabilir telefonlar ve yeni jenerasyon akıllı saatler üzerine odaklanan bir Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılabilir.

Samsung, Galaxy Ring’i güçlü ve erişilebilir bir sıhhat ve refah aygıtı olarak tanıtıyor. Bir akıllı giyilebilir aygıt olduğu için, bir akıllı saat yahut fitness takip aygıtı üzere tüm sıhhat takip özelliklerini bekleyebiliriz.

Akıllı yüzüklerin çağı yavaş yavaş şekilleniyor ve Oura, Circular, Amazfit üzere markalar bu alanda yer alıyor. Samsung’un bu alana girmesi, tüketici teknolojisi segmentinde bir heyecan yaratabilir ve dikkatle takip edilmesi gereken bir gelişme olabilir.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)