Galaxy S24 Muhteşem HDR Özelliği Instagram, Snapchat, TikTok ve WhatsApp’da Kullanılabilecek

Samsung, yapay zeka yetenekleri ile dikkat çeken Galaxy S24 akıllı telefon serisini geçtiğimiz gün tanıttı. Galaxy S24 serisinin sunduğu Muhteşem HDR isimli yapay zeka takviyeli kamera özelliğinin ise Instagram, Snapchat, TikTok ve WhatsApp üzere platformlarca desteklediğinin altı çiziliyor.

Yeni Üstün HDR, parlak noktalarda ve gölgelerde ek detaylar sağlıyor ve süratli yeni yonga setleri sayesinde siz daha deklanşör tuşuna basmadan evvel gerçek ön izleme sunuyor.

Samsung’un Instagram ile iş birliği daha da derinleşerek aygıtlara özel geliştirilmiş düzenleme, yükleme ve görüntüleme tecrübeleri sunuluyor. Bunlar tıpkı vakitte direkt hareketli fotoğraflardan Instagram öyküleri oluşturma yeteneğini de içeriyor. Harika HDR yetenekleriyle Galaxy S24 aygıtları tıpkı vakitte Instagram’da HDR fotoğraf takviyesini alan birinci aygıt oldu. Bu, muhtemelen yakın gelecekte bu canlı imaj formatını potansiyel olarak destekleyecek çok daha fazla uygulamanın birincisi olacak.

Samsung, S24 serisinin gelişmiş manzara sürece özelliğini aktifleştirmek için WhatsApp, TikTok ve Snapchat ile de çalıştı. Bu, toplumsal ağ uygulamalarında hesaplamalı fotoğrafçılığın aktifleştirildiği S22 serisiyle başlayan çalışmaların devamı niteliğinde.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)