Google Bard AI Güncellemesi Yeni E-Posta Özetleme Geliştirmeleri ve Daha Fazlasını Sunuyor

Google, Bard AI hizmetini yeni iyileştirmeler ve özelliklerle geliştirmeye ve güncellemeye devam ediyor. Şirket son olarak yapay zeka sohbet robotuna iki yeni ekleme yaptı.

Google, Workplace uzantısına erişen Bard kullanıcılarının artık daha fazla e-postayı özetlemek için sohbet robotunu kullanabileceğini belirtti. Yama notlarında şunlar belirtiliyor: “Daha fazla e-postanızı özetleyerek kaliteyi artırmak ve Workspace uzantısını daha kullanışlı hale getirmek için küçük bir adım atıyoruz. Bazen sırf bir güncellemeye muhtaçlık duyarsınız, bu nedenle Bard’ın en son e-postalara ne vakit gereksiniminiz olduğunu anlayabilme usulünü geliştiriyoruz.”

Google daha evvel bir kullanıcının Workspace bilgilerinin Bard’ın geniş lisan modelini eğitmek için kullanılmayacağını belirtmişti. Workspace uzantısı da devre dışı bırakılabilir.

Bard’a yapılan bir öbür küçük ekleme ise sohbet robotu ile yaptığınız konuşmaları gerçek bireylerle paylaşmanızla ilgili. Bu durumda, paylaşılan sohbetiniz yüklenmiş bir görsel içeriyorsa artık diğerlerine gönderdiğinizde bu görsel de dahil edilecek. Google şunu belirtiyor: “İsteminize bir fotoğraf eklemek yaratıcılığınızı yeni boyutlara taşıyabilir. Artık öbürleri isteminizde kullandığınız görseli görebildikleri için yaratıcı sürecinizi daha düzgün takdir edebilecek ve Bard’la sohbete kendi teknikleriyle devam edebilecekler.”

Geçtiğimiz Google, web sitesi yöneticilerinin artık Bard’ın web içeriklerine erişmesine müsaade vermenin yahut içeriğin sohbet robotunu eğitmek için kullanılmaması gerektiğini şirkete bildirmenin bir yolunun bulunduğunu duyurdu.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)