Honor Choice Kulaklık X5, uygun bir etiketle gelecek

Honor, Hindistan’da yeni bir akıllı telefonunun lansmanını yapmaya hazırlanıyor. Bu telefonun, geçtiğimiz yıl global pazarda tanıtılan Honor X9b olması bekleniyor. Bunun yanı sıra, Honor’un CEO’su Madhav Sheth, X (daha evvel Twitter olarak bilinen) hesabından Honor Choice Earbuds X5 kulaklıklarının bir tanıtımını paylaştı. Bu paylaşım, TWS (tamamen kablosuz) kulaklıkların Hindistan’da piyasaya sürüleceğini doğruluyor. X9b akıllı telefon üzere, bu ses aygıtı da geçen yıl Çin’de piyasaya sürülmüştü.

Madhav Sheth tarafından paylaşılan tanıtım, Honor Choice Earbuds X5’in ayrıntılı özelliklerine değinmiyor. Tanıtım, kulaklıkların kutu açılımına odaklanıyor ve Çin’de mevcut olan modelle birebir tasarımı sergiliyor. TWS kulaklıklar, çakıl taşı formunda bir saklama kutusuyla geliyor ve saplı ve silikon kulak uçlarına sahip. Kutunun üzerinde bir USB-C portu bulunuyor. Ses aygıtı, iki farklı boyutta kulaklık uçları ve bir kullanım kılavuzu ile birlikte gelecek. Perakende kutusunun art tarafında, Choice Earbuds X5’in faal gürültü engelleme özelliğine ve 35 saatlik uzun pil ömrüne de yer verildiği görülüyor.

Honor Choice Kulaklık X5, uygun bir etiketle gelecek

Honor Choice Earbuds X5 ve Honor X9b’nin birebir vakitte piyasaya sürülmesi beklenen görünüyor. Markanın önümüzdeki haftalarda daha fazla tanıtım yaparak lansman tarihini açıklamasını bekleyebiliriz.

Özellikle, Honor Choice Earbuds X5‘in Çin’deki versiyonundan farklı görünüyor. Çin’de bu TWS kulaklıklar, 13.4mm şoför ile donatılmış durumda. Çift mikrofon ENC ile birlikte geliyor ve Bluetooth 5.3 özelliğine sahip. Bu ses aygıtı, birebir anda iki aygıta bağlanabiliyor.

Hindistan’daki teknoloji meraklıları, bu yeni eserlerin lansmanını büyük bir merakla bekliyor. Honor’un bu yeni adımları, ses ve irtibat teknolojilerindeki yeniliklerini Hindistan pazarına taşıyarak markanın bu alandaki varlığını güçlendirmeyi hedefliyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)