Huawei Watch Ultimate Çok Yakında Satışa Sunuluyor!

Huawei’nin yeni akıllı saati HUAWEI WATCH Ultimate, birçok kişi tarafından kıskanılan lüks görünümü ve tarzıyla birlikte daima kendini aşmak isteyen kaşifler için yapılmış bir akıllı saat. Türkiye’de tüketiciler, çok yakında HUAWEI WATCH Ultimate’ı Huawei Online Mağaza’dan satın alabilecekler.

HUAWEI WATCH Ultimate, bu başyapıtı oluşturmak için kullanılan bir dizi özellik, üst seviye tasarım ve materyallerle pazardaki akıllı saatler için yeni bir çıta belirliyor. Birinci sınıf Zirkonyum bazlı sıvı metal kasa, Nano-Tech seramik çerçeve ve safir saat kadranı üzere güçlü gereçlerle tasarlanan saat ister karada ister dağın doruğunda yahut denizin tabanında olsun, kullanıcıları her türlü açık hava macerasına yahut değerli toplumsal etkinliklere hazırlamak için lüks estetik ve akıllı özellikler sunuyor.

Üst seviye lüks saatlerde ve hassas aygıtlarda bulunan yenilikçi yeni bir materyal olan zirkonyum bazlı sıvı metal, HUAWEI WATCH Ultimate ile birinci kere akıllı saatlere giriyor. Eşsiz özellikleri, kayalık topraklarda, sıcak çöllerde, lüks akşam yemeklerinde ve günlük kullanımda yanınızda taşıyabileceğiniz kadar sağlam olduğu için ekstrem aktiviteler için uygun hale getiriyor.

Sadece bu da değil, HUAWEI WATCH Ultimate, ekseriyetle yalnızca klâsik üst seviye saatlerde bulunan eşsiz üç düğmeli heyetimle birinci kere donatıldı. Saatin fonksiyonelliğinin kapsayıcılığını, işçiliğin karmaşıklığını ve gelişmiş etkileşimli tecrübesi temsil ediyor.

Huawei’nin yenilikçi teknolojisini de sergilemek için tasarlanan bu saat, açık hava sporları ve su geçirmezlik performansında çığır açması açısından piyasadaki öbür akıllı saatlerin üzerinde. İster ayakları yere basan bir düşünür ister risk almayı seven bir maceraperest olun, farklı kişilikleri, hobileri ve istekleri söz etmek için tasarlanmış Okyanus Mavisi ve Keşif Siyahı olmak üzere iki farklı modele sahip.

Huawei’nin evvelki amiral gemisi kategorilerinin ötesine geçen en yeni üst seviye özelliklerle dolu akıllı saati HUAWEI WATCH Ultimate, çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)